Neler Yeni

OPERA GX'te Sürekli kasmalar ve donmalar oluyor !!! Bunu nasıl çözerim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
32 gb ram ve ram kıstlıyacı kapalı olmasına rağmen opera gx sürekli donuyor. kapatıp tekrar açman gerekiyor. bu sorun birkaç aydır aşırı fazlalaştı, bunu nasıl çözerim dostlar?

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
Benzer bir sorunlar bende de var ayrıca ilk açtığım da kaydettiğim yer imlerinin gelmesi 30 saniye falan alıyor. Nedense son zamanlarda performansı kötü.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benzer bir sorunlar bende de var ayrıca ilk açtığım da kaydettiğim url lerin gelmesi 30 saniye falan alıyor. Nedense son zamanlarda performansı kötü.
yeni sekme açarken bile donarak açıyor kayıtlı sekmeler 5-6 saniyede açılıyor ilk kullanmaya başladığımda böyle değildi daha geçen format attım

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Klaus
Kötü bir tarayıcı normal

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
yeni sekme açarken bile donarak açıyor kayıtlı sekmeler 5-6 saniyede açılıyor ilk kullanmaya başladığımda böyle değildi daha geçen format attım
Benim tahminim opera da genel bir sorun var hocam. gelecek güncellemeler ile inş düzeltirler. Çünkü cidden rahatsız ediyor. Bu tarayıcıyı da seviyorum tasarımı olsun gx corner olsun. Hani şu yer imleri sorunu bende bir kaç hafta önce ortaya çıktı ondan önce yoktu mesela.

Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,411
İsim
uwu
Pcde ki gx bndede 5saniye falan sonra yazılar geliyor. Telde ise şuan bnde sorun yok

Top Bottom