Neler Yeni

Orijinal Adobe Uygulamalarımın süresi doldu ve nasıl kendim kırabilirim

lappecinq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ertuğ TOPCU
Arkadaşlar açıkça özet şu, dün bir plan aldım ve yapay zeka destekli ne kadar program varsa indirip sonra da dosya konumundan programların dosyalarını yedekledim ve bugün iptal ettim planımı.
Ama tabi iptal ettikten sonra da her açtığım programda Adobe Creative Cloud hesabınızın süresi doldu diye bir uyarı alıp o uyarıyı kapattığım anda programda kapanmaya başlıyor.
Böyle olacağını zaten biliyordum sadece dosyaları halen elimde mevcut ve ben bunu kendim güvenli bir şekilde crack yapmak istiyorum, Not: İnternetten bir crack programı falan indirmeden kendim crack yapmam lazım.
Bunu neden yaptığım hakkında da şunu söyliyim normalde ben zaten adobenin programlarını crackli bir şekilde kullanıyordum ancak yapay zeka çıktığından beri internette ki yapay zeka desteli adobe programları denilen linklere güvenemedim bu nedenle de orijinal olarak indirip sorunsuz bir şekilde orjinal dosyalarını elimde bulundurursam kendim crack yapabileceğimi düşündüm ama tabi nasıl yapmam gerekebilir? illa ki programlama dili bilmem gerekli mi? yoksa dosyaların arasından bir kaç tane bir şeyi değiştirsem crack yapmış olurmuyum? amacım yapay zeka destekli olarak kullanmak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom