Neler Yeni

Orijinal oyun ve torrent oyun farkı

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
İkisi arasında performansı etkileyecek bir durum varmı ?
Ve oyunları bedava indirebileceğim bir site varmı?
Online oynayamazsın ve sistemine virüs girebilir. Eğer önlem alırsan sıkıntı çıkmaz ama çıkmayacağını garanti edemem.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
evet oynamak zorunda değil yapımcılar bu oyunları babalarının hayrına yapmıyorlar madem bu kadar fiyatlardan şikayetçi arkadaş oynamasın veyahut bi paket sigaraya 20 tl vereceğine parasını biriktirsin (lafım bu tarz şeyler kullanıp konuşanlara)

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya soruma cevap verirsin ya da vermezsin knk. Sorumla alakasız cevaplar verince zevk alıyorsunuz herhalde
illa cevap vermek zorunda mıyım başka bir kişiyle tartışamayacaksam neden bu forum var ki?

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
evet oynamak zorunda değil yapımcılar bu oyunları babalarının hayrına yapmıyorlar madem bu kadar fiyatlardan şikayetçi arkadaş oynamasın veyahut bi paket sigaraya 20 TL vereceğine parasını biriktirsin (lafım bu tarz şeyler kullanıp konuşanlara)
Knk ben korsan oyun alacağım demedim sadece gamesatis gibi sitelerin nasıl bir mantıkla çalıştığını sordum . Sana hak veriyorum zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

illa cevap vermek zorunda mıyım başka bir kişiyle tartışamayacaksam neden bu forum var ki?
Değilsin işte bende ondan bahsettim
Ya konuşulur ya konuşulmaz , 2 seçenek vardır.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
1- kul hakkı
2- virüs tehlikesi
3- emeğe saygısızlık

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
anlıyorum zaten soru altında diğer arkadaşlarla tartışıyorduk bir problem görmüyorum bunda amacımda forum zevkinizi baltalamak falan değil
Tamam dostum , bu arada o konuda sana zaten hak veriyorum.

Farway

80+ Silver
oynamak zorunda değilsin
Evet değilim ama bu da böyle olmak zorunda değil. Dolar 8 liraya yürüyor bazıları zengin oluyor birileri işgüzarlık yapıyor diye ben,benim halkım benim gencim o dışarıdaki adamların doyasıya ve kafaya takmadan oynayabildiği oyunu yaptığı aktiviteyi yediği yemeği burada düşünerek yemek zorundada değil! Bunun tartışması bile yapılamaz Bu zihniyeti kabulde etmiyorum saygıda duymuyorum

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
anlıyorum zaten soru altında diğer arkadaşlarla tartışıyorduk bir problem görmüyorum bunda amacımda forum zevkinizi baltalamak falan değil
Birde şimdi fark ettim , o cevabı bana verdin sandım knk.
Ve o yüzden sana cevap verirsin ya da vermezsin yazmışım.
Kusura bakma

Farway

80+ Silver
İnsanları ''Emek hırsızlığı''na sürükleyende onlar ayrıca.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Korsanlardan direk bahsedeyim cracke bağlı kasma donma güncelleyemeyeceğin için buglarla karşılaşma optimizasyon sorunlarının giderilememesi gibi sorunlar.
Onun dışında çoğu crack işiyle uğraşan kişiler bunu keyifi yapmaz içine crackle birlikte gömer altına virüsü sen uyarı alıncada ''Antivürüsü kapat krdşm raad ol ne virüsü'' biz eğlen diye burdayız içindeki oyunu açmaya yarıyan bir yazılımı sisteme bağlandığı için öyle yapıyor'' derler. Sıkıntılı bir olay fakat bu dolar kurunda gidip oyun oynayacağım diye ailesinin 2300 lira maaşının 500 lirasını oyuna veremeyeceğini biliyoruz çoğu kişinin bu emek hırsızlığımıdır tartışılır ama bu insanların bazı şeylerden mahrum bırakılarak hayatlarından çalınan şeylerin hırsızlığıdır ve hakkımı helal etmiyorum. ANLIK 7,62
Paran yoksa oynayamazsin reis kimse kusura bakmasin kimse fakir edebiyatida yapmasin sen sokaktan geçen her lüx arabaya bakip bende neden yok ozaman çaliyim diyormusun demiyorsun oyununda onlardan farki yok sistem dizdin diye illa o oyunu oynamak zorunda değilsin canin çok istiyorsa çalisirsin veya ailenden parani alirsin gider o oyunu alirsin

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Evet değilim ama bu da böyle olmak zorunda değil. Dolar 8 liraya yürüyor bazıları zengin oluyor birileri işgüzarlık yapıyor diye ben,benim halkım benim gencim o dışarıdaki adamların doyasıya ve kafaya takmadan oynayabildiği oyunu yaptığı aktiviteyi yediği yemeği burada düşünerek yemek zorundada değil! Bunun tartışması bile yapılamaz
hocam madem bu durumdan memnun değilsiniz değiştirmek için bir şeyler yapmanız lazım oturup halimize ağlayınca hiçbir şey değişmiyor kusura bakmayın ama bu şuna benziyor sınava girecek bir öğrencinin eğitim sistemimiz çok kötü deyip çalışmayı bırakması ve kalan hayatında sürekli bunu öne sürerek ağlaması şunu söylemek istiyorum yani mevcut sisteme ağlamak hiçkimseye bir katkı sağlamaz mevcut sistemi ancak gelecek nesiller değiştirebilir yani bahsettiğim sınav sistemini kötüleyen genç ağlamak yerine oturup sınavına çalışıp kötüye giden bu sistemde sıyrılıp iyi yerlere gelirse ancak o zaman gelecek nesiller için güzel bir konfor ortamı oluşturabilir kısaca''bu sistem kötü ben illegal yollara başvurucam'' diye bir şey yok evinde oturup yakınmayacaksın düzeltmek için elinden geleni ardına koymayacaksın

Top Bottom