Neler Yeni

Orta seviye uzun vadeli kasa önerisi

Bütçe
4000
İyi akşamlar forumdaşlar, uzun süredir laptop kullanıcısıyım ve render setuplı bir masaüstüne geçmek için bir süredir araştırma yapıyorum. Sistem için 240 mm sıvı soğutmam mevcut fakat ilerde 360 mm olarak da revize edilebilir, buna göre sağlam, ağır yükte sıcaklık ve hava akışı olarak sorun yaşamayacağım, önceliğin işlev olduğu bir kasa önerisi talep ediyorum. Fiyat olarak bir sınırım yok yaklaşık olarak bir üst sınır girdim fakat aranan özelliklere göre de minimum modelde kalmak isterim. Ürünü şuan olmasa da yakın zamanda almak istiyorum ondan dolayı indirimleri takip ediyorum, tavsiye piyasa üzerinden değil de ürün üzerinden olursa daha sağlıklı olur. Şimdiden öneriler için teşekkürler.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İstediğiniz doğrultusunda en iyi kasa bu.
Üst segment olarak da bir kasa önerebilir misiniz hocam, bunu takibe aldım fiyatı özellikleri karşılıyorsa gayet güzel geldi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Üst segment olarak da bir kasa önerebilir misiniz hocam, bunu takibe aldım fiyatı özellikleri karşılıyorsa gayet güzel geldi
Üst tarafa 360MM destekliyor. İç hacmi gayet geniş. Fanları ortalama. Malzeme kalitesi ortalama. Menteşeli camı var. Yanında ekran kartı tutacağı geliyor. 4 fanla geliyor. Daha ne olsun bu fiyata?
1658601841929.png

Üst düzey kasa,

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Üst tarafa 360MM destekliyor. İç hacmi gayet geniş. Fanları ortalama. Malzeme kalitesi ortalama. Menteşeli camı var. Yanında ekran kartı tutacağı geliyor. 4 fanla geliyor. Daha ne olsun bu fiyata?
Alıntıyı görüntüle

Üst düzey kasa,
Teşekkürler öneri için, pahalıyı ucuza bulup alma fetişi var hocam, ondan en iyisini merak ettim :)

Top Bottom