Neler Yeni

Ortalama 10 bin $ ile Amerika'da eğitim alıp,yaşayabilirsiniz.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Ertuğrul Bolat
Lise'den mezun olacak veya olmuş arkadaşlara Amerika fırsatı.TOEFL sınavından en az 45 puan alan bir öğrenci Amerika'da Community College'de 2 sene okuyarak,4 yıllık bir üniversiteye geçiş imkanı elde eder.Okul bitince +1 yıl çalışma ve oturma izni alırsınız.TOEFL dereceniz kötü ise sıfırdan yabancı dil kursuna giderek sınavsız direkt kolejde eğitime başlayabilirsiniz. Okul bittikten sonra EB3 vizesine daha kolay müracaat ederek yeşil kart alabilir,ömür boyu ABD'de kalabilir,yaşayabilirsiniz.Elinizde bir ABD üniversitesi diplomanız olur.İş bulmanız daha kolay olur.Kolej ücret ödemesi,taksitlendirme vb. durum ile ilgili linkten firma ile iletişime geçmenizi öneririm.

Ayrıntılı bilgi için:
https://www.onedu.com.tr/community-college/

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
PichHasso
Hep böyle bir şey yapmayı çok istedim 4000 dolar gibi bir fiyata da buldum ve hatta görüştüm de amerikada okuldan kabul da almıştım ama cesaret edemedim bana engel olan insanlar oldu ve şimdi pişmanım eğer ilk bu işe atılsaydım şimdi işim vardı sevdiğimde yanımda benimle yaşıyordu varsa böyle düşünen arkadaşlar arkanıza bakınca size gitme diyen biri yoksa gidin ama bu arkadaşın paylaştığının güvenini bilmiyorum

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Ertuğrul Bolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hep böyle bir şey yapmayı çok istedim 4000 dolar gibi bir fiyata da buldum ve hatta görüştüm de amerikada okuldan kabul da almıştım ama cesaret edemedim bana engel olan insanlar oldu ve şimdi pişmanım eğer ilk bu işe atılsaydım şimdi işim vardı sevdiğimde yanımda benimle yaşıyordu varsa böyle düşünen arkadaşlar arkanıza bakınca size gitme diyen biri yoksa gidin ama bu arkadaşın paylaştığının güvenini bilmiyorum
Hocam 4000 $ bulduğunuz okulun sitenin linkini paylaşabilirmisiniz?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Ertuğrul Bolat
o dil okulu ama 2 yıllık bir eğitm veriyor
Benim attığım link dil okulu değil,2 yıl ön lisans eğitimi veren üniversite düzeyinde kolej.Bölümünüzü başvururken seçiyorsunuz.Daha sonra bölümünüze göre 4 yıllık istediğiniz üniversiteye geçiş yapabiliyorsunuz.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
PichHasso
Benim attığım link dil okulu değil,2 yıl ön lisans eğitimi veren üniversite düzeyinde kolej.Bölümünüzü başvururken seçiyorsunuz.Daha sonra bölümünüze göre 4 yıllık istediğiniz üniversiteye geçiş yapabiliyorsunuz.
benimki dil okulu eğitim süresi boyunca oturma izni ve çalışma izni de veriyor yani bu kaçak giden herkes kafasız aslında bu tarz yollarla daha ucuza ve konforlu gidebilirlerdi de gerçekten kaçak giden herkes kafasız ya :D

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Ertuğrul Bolat
benimki dil okulu eğitim süresi boyunca oturma izni ve çalışma izni de veriyor yani bu kaçak giden herkes kafasız aslında bu tarz yollarla daha ucuza ve konforlu gidebilirlerdi de gerçekten kaçak giden herkes kafasız ya :D
Hocam dil okulunu merak ettim.Mümkünse bir link veya okulun ismini paylaşabilirmisiniz?

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
PichHasso
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,635