Neler Yeni

Öneri Otobüste müzik dinlemek için kulak üstü kulaklık önerisi

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Bütçe
1000
Selam dostlar lise ögrencisiyim okulum uzakta olduğu için uzun süreli bir otobüs maceram var. Sürekli olarak müzik dinliyorum otobüs de fakat kulaklığım berbat ötesi bişey, dinlediğim müzikten zevk aldırmıyor, kablolu olması ayrı sorun zaten, sıkışık ortamlarda oraya buraya çekişiyor.

Her neyse konuya geri dönelim. İşte bu yüzden kablosuz kulak üstü f/p bir kulaklık istiyorum. Sesi kaliteli çıksın, basslar zayıf olmasın ama tizzleride çok geride bırakmasın yani bi tık daha ön planda olsa iyi olur. Onun dışında bütçe 1000 lira altı olsa iyi olur ama gerçekten iyi bir fırsat falan varsa arttırma yapabilirim.

Aslında ilk başta JBL Tune 510BT alacaktım ama çok inişli çıkışlı bir fiyatı var ve alınır mı emin değilim, çünkü f/p olmasından çok zengin veya ucube tiplerin kullandığı tip bişey olduğunu düşünüyorum kullanıcı kitlesine bakınca. Bu da beni itiyor biraz markadan. Ama eğer güzelse neden almayayım.

3N4Y1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kıvanç Çetin
Kardeşim, kulakustu değil biliyorum ama QCY HT05 alabilirsin eğer kulakici düşünürsen. Şuan kulağımda ve müthiş bir ANC si falan var, bende otobüs kullanıyorum okula gidip gelirken. Otobüsün sesini hiç duymuyorum, ses kalitesi harika. 1 hafta önce falan aldım bayağı is yapıyor, hem de bütçeye fazlasıyla uygun ve uygulaması falan da var. Kulakici düşünürsen bence bir bakmalısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim, kulakustu değil biliyorum ama QCY HT05 alabilirsin eğer kulakici düşünürsen. Şuan kulağımda ve müthiş bir ANC si falan var, bende otobüs kullanıyorum okula gidip gelirken. Otobüsün sesini hiç duymuyorum, ses kalitesi harika. 1 hafta önce falan aldım bayağı is yapıyor, hem de bütçeye fazlasıyla uygun ve uygulaması falan da var. Kulakici düşünürsen bence bir bakmalısın
Oldukça donanımlı yani, kulakustune feda edeceğine değer

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,385
İsim
Fatih
Anket q10i kullanıyorum memnunum, öneririm. Ama çevreni kolay kolay duymazsin.

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Mehmet Yılmaz
Selam dostlar lise ögrencisiyim okulum uzakta olduğu için uzun süreli bir otobüs maceram var. Sürekli olarak müzik dinliyorum otobüs de fakat kulaklığım berbat ötesi bişey, dinlediğim müzikten zevk aldırmıyor, kablolu olması ayrı sorun zaten, sıkışık ortamlarda oraya buraya çekişiyor.

Her neyse konuya geri dönelim. İşte bu yüzden kablosuz kulak üstü f/p bir kulaklık istiyorum. Sesi kaliteli çıksın, basslar zayıf olmasın ama tizzleride çok geride bırakmasın yani bi tık daha ön planda olsa iyi olur. Onun dışında bütçe 1000 lira altı olsa iyi olur ama gerçekten iyi bir fırsat falan varsa arttırma yapabilirim.

Aslında ilk başta JBL Tune 510BT alacaktım ama çok inişli çıkışlı bir fiyatı var ve alınır mı emin değilim, çünkü f/p olmasından çok zengin veya ucube tiplerin kullandığı tip bişey olduğunu düşünüyorum kullanıcı kitlesine bakınca. Bu da beni itiyor biraz markadan. Ama eğer güzelse neden almayayım.
Kulak içi daha kullanışlı alacağın kulaklıkta ANC olsun

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulak içi daha kullanışlı alacağın kulaklıkta ANC olsun
kulak içi kulaklıklar yeteri kadar bass sağlayabilirmi hocam? bide şarj olarak sıkıntı çıkmazmı? daha az gidiyor onların şarjları ve doğrusu ablamda bi kulak içi kulaklık var mi true wireless earbuds basic 2 diye, çok fazla şarj olmama gibi sorunları var ondan dolayıda korkuyorum ama güzel performans verirse tercih edebilirim. Hem saçımı bozmamış olur.

Anket q10i kullanıyorum memnunum, öneririm. Ama çevreni kolay kolay duymazsin.
araştırcağım hocam saolun.

QCY H4 1000 TL civarı bulursan al.
Aynı şekilde araştırcağım hocam teşekkürler öneriniz için.

Oldukça donanımlı yani, kulakustune feda edeceğine değer
Bunuda araştıracağım hocam eğer dediğiniz gibi güzelse kulak içi daha rahat olur benim icin ama yinede biraz ön yargılıyım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Anker Soundcore Q10 tercih edebilirsiniz. Kullanıyorum, memnunum. Sadece biraz fazla ağır ve başının üstünde baskı hissediyorsun.

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Anker Soundcore Q10 tercih edebilirsiniz. Kullanıyorum, memnunum. Sadece biraz fazla ağır ve başının üstünde baskı hissediyorsun.
1 saat kullanım için biraz rahatsız edebilir doğrusu ama sırf bu yüzden almamazlık etmem.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
1 saat kullanım için biraz rahatsız edebilir doğrusu ama sırf bu yüzden almamazlık etmem.

Bazen 8 saat kullandığım oluyor. Rahatsız ediyor tabii ama alışıyorsun.

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Bazen 8 saat kullandığım oluyor. Rahatsız ediyor tabii ama alışıyorsun.
1 saat kullanım için sorun çıkarırmı yani, siz 8 saat kadar kullandığınızı söylüyorsunuz o kadar sürede tabi rahatsız eder ama aynı şey 1 saat içinde olurmu?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
1 saat kullanım için sorun çıkarırmı yani, siz 8 saat kadar kullandığınızı söylüyorsunuz o kadar sürede tabi rahatsız eder ama aynı şey 1 saat içinde olurmu?

İlk kullanmaya başladığınızda rahatsız edici gelir. Daha sonra hissetmezsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
916,077
Üyeler
142,085
Son üye
Zuez