Neler Yeni

Otomatik onarıma hazırlanıyor hatası alıyorum

engin4155

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
engin demir
Benimde power bozuldu yeni corsair cx750f 750 watt power aldım taktım bilgisayar acıldı sorun yoktu sonra msı b550 pro vdh anakart var yeni güncelleme gelmiş 06.03.2023 güncellemesi flasha aldım taktım pcye kapattım m-flasha girip biosatan güncelleme yaptım daha sonrasında güncelleme bittikten sonra yeniden baslattım bilgisayar acılırken otomatik onarıma hazırlanıyor yazısı cıkıyor ve mavi ekran falan gelmeden otomatik kendini resetliyor devamlı boot baktım biostan ssd secili gözüküyor boot mode ahcı modda çözümü bulamadım bir türlü yardımcı olucak varmı?

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
dosyan yoksa ugrasma format at duzelir. dosyan varsa windows live pe indir onunla dosyalarini kurtar formatla

engin4155

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
engin demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dosyan yoksa ugrasma format at duzelir. dosyan varsa windows live pe indir onunla dosyalarini kurtar formatla
Ya sürücü yerlerini değiştim bilgisayar acıldı ana ekran oyuna falanda girdim problem yok ama bilgisayarı yeniden başlatınca direk otomatik onarıma hazırlanıyor diyip reset atıyor tekrar acıldıgında bilgisayar ana ekranı acılıyor anlamadım bir türlü anlart biosunu güncelledikten sonra oldu böyle yoksa bir problem yoktu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,475
Üyeler
157,240
Son üye
bulbukl
Top Bottom