Neler Yeni

Otomatik Wifi Bağlanmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yakup ŞENER
Arkadaşlar bilgisayarımda 2 adet ip kullanıyorum oyun için. bir tanesi kablolu bağlantı diğeri wifi adaptör ile wifi ağ 2 farklı modem var elimde kablonet her sabah 5 civarı reset atıyor böyle olunca wifi otomatik bağlanmıyor daha önce bir ayar yapmıştım nasıl yaptım hatırlamıyorum bu sorunu çözmüştüm ancak formatladıktan sonra tekrar çözemedim ne yaptıgımı.

wifi.png

durum böyle resetlenince wifi devre dışı kalıyor elle bağlan demem gerekiyor. bu sorunu nasıl aşarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yakup ŞENER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet hocam o seçili yinede bağlanmıyor elle tıklayıp bağlan diyorum modem resetleyince böyle kalıyor. bağlan dersem bağlanıyor
w.png

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
kablonet her sabah 5 civarı reset atıyor böyle olunca wifi otomatik bağlanmıyor daha önce bir ayar yapmıştım nasıl yaptım hatırlamıyorum bu sorunu çözmüştüm ancak formatladıktan sonra tekrar çözemedim ne yaptıgımı.
Modem arayüzüne şifre ile girdikten sonra modemin Ağ ayarları->Kablosuz->Zamanlama kısmında WLAN Açma/Kapama Zamanlayıcısı özelliğini kapat.Belki budur sorun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yakup ŞENER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modem arayüzüne şifre ile girdikten sonra modemin Ağ ayarları->Kablosuz->Zamanlama kısmında WLAN Açma/Kapama Zamanlayıcısı özelliğini kapat.Belki budur sorun.
yok hocam ticket bile açtım turksat a günlük 1 kere resetliyorlarmış hattı daha önce bağlantı ayarlarından bir şey yaparak çözmüştüm ben bunu 5 aydır sorun yaşamıyordum şimdi formatlayınca naptımı hatırlamıyorum

Top Bottom