Neler Yeni

Oyun Canavarı Kulaklık Önerisi

H005

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
H005
Bütçe
4500
Herkese iyi günler çok iyi ses kasabileceğim oyuncu kulaklığı lazım mikrofon kalitesi, Kulaklığın baş ağrısı yapmaması ve en önemlisi çok iyi ses kasabileceğim bir kulaklık lazım. Kullandığınız memnun olduğunuz ürünleri tavsiye ederseniz çok yardımcı olursunuz.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer Keskin
Cloud 2 kullandım sonra Cloud Alpha S aldım şuan bunu kullanıyorum açıkçası ikiside güzel kulaklıklar. Cloud Alpha S daha rahat C2’ye göre. Bunların haricinde istersen Blackshark V2 ve Cloud 3’e bakmanı öneririm. İnceleme videoları var bu kulaklıkların.

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Kutluhan bayrakcı
Black shark v2 alma ben aldım çok pişmanım cloud 2 yada 3 düşünüyorum

H005

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
H005
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Cloud 2 adım Vertigo da a siteden rampa zıplayan adamı duyamadım. Ateş ettiğim anda hiç bir ses alamıyorum. Ya bana kusurlu ürün geldi ya da kulaklığın ayarı vardı ben yapamadım.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Asil
Hocam Cloud 2 adım Vertigo da a siteden rampa zıplayan adamı duyamadım. Ateş ettiğim anda hiç bir ses alamıyorum. Ya bana kusurlu ürün geldi ya da kulaklığın ayarı vardı ben yapamadım.
Olabilir, çoğu kişi ilk başta kötü geliyor alışınca baya iyi diyor. Ben deneyimlemedim ancak sizinde dediğiniz gibi ya hatalı vs. olabilir yada alışmanız gerekir.

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Herkese iyi günler çok iyi ses kasabileceğim oyuncu kulaklığı lazım mikrofon kalitesi, Kulaklığın baş ağrısı yapmaması ve en önemlisi çok iyi ses kasabileceğim bir kulaklık lazım. Kullandığınız memnun olduğunuz ürünleri tavsiye ederseniz çok yardımcı olursunuz.
kardesim g733 al böyle bir 7.1 kalitesi yok yemin ediyorum valoda hile gibi oynuyorum adamın yerini resmen görüyorsun böyle bir ses yok mikrafonda takılıp çıkarılabilir olduğu için dışardada kullanabilirsin g hubdan mikrofon ve ses eq su çok gelişmiş tavsiye ederim

xTURANN

80+ Bronze
Cloud III ya da III Wireless. Benim tercihim kablolu olur. Gecikmesi çok daha az.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,559
Üyeler
141,310
Son üye
misterberkay
Top Bottom