Neler Yeni

Oyun depolama için hangi SSD tercih edilmeli?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ALTUĞ
Oyun depolaması için kullanacağım bir SATA SSD alacağım. En son Samsung alacağım ama o fiyata çıkmak istemiyorum o yüzden önceki seçeneklerimden hangileri alınabilir bir fikir almak istedim.

Kronik bir sıkıntısı yok diyorlar. 3D NAND olduğu söyleniyor ama pek bilgi bulamadım:

RAM'leri güzel uzun bir süre kullanmıştım ama SSD hakkında pek bilgi bulamadım.
https://www.incehesap.com/team-cx2-t253x6001t0c101-1tb-2-5-sata-3-ssd-disk-fiyati-47545/

M.2'si dışında alınmaz diyorlar neden bilmiyorum.

240GB modelini kullanıyorum. Memnunum aslında ama seçenek olarak kalsın:

Patriot Burst diye her SSD önerisinin altında ismi geçiyor ama Elite olan modelini almayın diyorlar. Normalini bulamadım.

En son seçeneğim Samsung.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Kioxia,Patriot burst ve samsung ayrıca M2 Ssd mümkünse çok daha iyi olur 5 dakikalık yükleme ekranını 15 saniyelere indirir 😂 Burst alırdım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ALTUĞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kioxia,Patriot burst ve samsung ayrıca M2 Ssd mümkünse çok daha iyi olur 5 dakikalık yükleme ekranını 15 saniyelere indirir 😂 Burst alırdım ben
Kioxianın sadece m2sini öneriyorlar. Patriotunda burst olanının bu olduğuna eminmiyiz bazıları elite değil düz burst alın diyor. Samsung zaten son çare.

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Kadir
Oyun depolaması için kullanacağım bir SATA SSD alacağım. En son Samsung alacağım ama o fiyata çıkmak istemiyorum o yüzden önceki seçeneklerimden hangileri alınabilir bir fikir almak istedim.

Kronik bir sıkıntısı yok diyorlar. 3D NAND olduğu söyleniyor ama pek bilgi bulamadım:

RAM'leri güzel uzun bir süre kullanmıştım ama SSD hakkında pek bilgi bulamadım.
https://www.incehesap.com/team-cx2-t253x6001t0c101-1tb-2-5-sata-3-ssd-disk-fiyati-47545/

M.2'si dışında alınmaz diyorlar neden bilmiyorum.

240GB modelini kullanıyorum. Memnunum aslında ama seçenek olarak kalsın:

Patriot Burst diye her SSD önerisinin altında ismi geçiyor ama Elite olan modelini almayın diyorlar. Normalini bulamadım.

En son seçeneğim Samsung.
patriot bende var on numara

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Ayetullah Taylan
Bende sata kioxia var gayette güzel hiç bir sıkıntısını görmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

M2 dışında alınmaz diyenlere aldırma bak sende adı bilinmeyen bir ssd almışsın ama menunsun aynı adamlara hi level ssd alınır mı desen dalga geçerler. Kioxia f/p

Top Bottom