Neler Yeni

Oyun hesabı satın almak ne kadar mantıklı?

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dostlar kafama başlıktaki soru takıldı. Yaza doğru ya da önümüzdeki yıl çalışıp kendi paramla VALORANT hesabı almak istiyorum. Lakin ne kadar güvenilir, yahut sağlıklı bilmiyorum. 200 liraya 250 liraya deli dolu hesaplar satılıyor instagram hesaplarında vesaire. Bunlardan hesap almak, satmak ne kadar mantıklı?

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
200-250 liraya daha güvenli şekilde kendin dizersin skin ne gerek var riske hiç birine güven olmaz.
Hocam misal ben yağmacı vandal'ı istiyorum. Lakin sadece o skin alacağım hesabın yarı fiyatına denk gibi bir şey. Bu yüzden biraz hesap satın alma kafasındayım. Ama ne kadar güvenebilirim bilmiyorum.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dostlar kafama başlıktaki soru takıldı. Yaza doğru ya da önümüzdeki yıl çalışıp kendi paramla VALORANT hesabı almak istiyorum. Lakin ne kadar güvenilir, yahut sağlıklı bilmiyorum. 200 liraya 250 liraya deli dolu hesaplar satılıyor instagram hesaplarında vesaire. Bunlardan hesap almak, satmak ne kadar mantıklı?
Instagram a hiç güvenme 5 farklı satıcıdan toplamda 500 TL dolandirildim

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emailini alıp emailin şifresini falan değiştirdikten sora sıkıntı yok ama dolandırılma ihtimalinde bir hayli yüksek
Satıcıdan önce hesabı isteyip akabinde parayı göndermeyi düşünüyorum.

linc

80+
kendin kasman daha iyidir üstüne satın aldığın kişi hesabı şikayet edebilir sonuçta satın aldın bir arkadaşıma daha geçen aynısı oldu hesabı gitti.

firatbey

80+ Silver
Hocam misal ben yağmacı vandal'ı istiyorum. Lakin sadece o skin alacağım hesabın yarı fiyatına denk gibi bir şey. Bu yüzden biraz hesap satın alma kafasındayım. Ama ne kadar güvenebilirim bilmiyorum.

%99'u hesapları Rus sitelerinden alıyor ilk maili yok en fazla 1 ay oynayabilirsin o hesaplarla ki ilk maili alsan bile almak isteyen adam uğraşıp geri çeker o hesabı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,908
İsim
Emir Yusuf
Kendi emeğinle ve paranla yükselmek varken çok riskli bir şey yaparak başka bir hesap alıyorsun. Bu zaten riot kurallarına aykırı olmasının yanında çok riskli. Gereksiz olması da cabası, en iyisi kendi hesabınla kendi aldığın skinlerle oynamak

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
valorant ise işler değişir email ile alsan bile hesabın sahibi ticket atıp elinden alabilir bence hiç bulaşma kendi paranla skin al yada twitch yayıncılarının çekilişlerine falan katıl ben 4400 vp kazandım mesela prime ile abone olunca bağzı kanallar sadakat puanı ile sana vp veriyor ben 600 vp kazandım o sistemle

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben hiç güvenmem asla almam

Top Bottom