Neler Yeni

Şu anda 16 bin TL'ye iPhone 11 almak ne kadar mantıklı?

Cihangir

80+ Gold
Redmi Note 8 telefonum artık öksürmeye başladı. Eskisi kadar performans alamıyorum. Yeni telefon alacağım ve buna göre de kredi başvurusu yapacağım sizce iPhone 11 almak ne kadar mantıklı?
iPhone 11 alınırda 16k ya alınmaz imkanın varsa yurt dışı 12 pro falan bak

firatyegin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Fırat Yeğin
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Donanım, Yazılım
iPhone 11 alınırda 16k ya alınmaz imkanın varsa yurt dışı 12 pro falan bak
Hocam yurtdışı aldım tamam kayıt işlemleri peki?. Yurtdışına çıkıp gelmem gerekiyor kayıt için kim uğraşacak onlarla :D

Cihangir

80+ Gold
Hocam yurtdışı aldım tamam kayıt işlemleri peki?. Yurtdışına çıkıp gelmem gerekiyor kayıt için kim uğraşacak onlarla :D
kayıta gerek yok 4 ay fiziksel sim 4 ay e sim ile kullanırsınız 4 ayda iPhone 6 ya takıp kulllanırsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone lar birbiririne bağlanıyor sim akrt 6 da takılı olsada aramalar sms falan diğer telefona gelecek

firatyegin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Fırat Yeğin
İlgilendiği Kategoriler
kayıta gerek yok 4 ay fiziksel sim 4 ay e sim ile kullanırsınız 4 ayda iPhone 6 ya takıp kulllanırsınız

iPhone lar birbiririne bağlanıyor sim akrt 6 da takılı olsada aramalar sms falan diğer telefona gelecek
iPhone 6 yı nerden bulacağım hocam?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,383
İsim
Kerem Çavuş
iphone 11 e 16k verilmez 2. el garantililer satılıyor 11-12ye onlara bak istersen illa sıfır alcaksan da s22 alabilirsin

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Altuğ
redmi 5 plus beni iyi götürüyor valla redmi note 8 olsaydı uçardım herhalde :D

firatyegin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Fırat Yeğin
İlgilendiği Kategoriler
iphone 11 e 16k verilmez 2. el garantililer satılıyor 11-12ye onlara bak istersen illa sıfır alcaksan da s22 alabilirsin
Android istemiyorum diye ekledim ayrıca hocam ikinci el telefonda tercih etmem teşekkürler öneri için.

El-Turco

80+ Bronze
Hocam 11 alacaksan da ikinci el 128gb bakmanı tavsiye ederim ama 11 almanı önermem kötü olduğu için değil fiyatını hak etmediği için. 16 değil mesela 12-13 olsa al derdim ama cidden çok pahalı. İlk çıktığında iki asgari ücrete alınıyordu şu an 3 asgari ücret cidden fazla. Eğer heves olarak düşünüyorsanız işinizi görecek bir şey alın derim. Ama illa iphone almak istiyorsanız aylarca sabrediğ çalışıp kenara para koyup alın kredi işi cidden sıkıntı ve yarının ne getireceğini bilemiyoruz.

Cihangir

80+ Gold

firatyegin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Fırat Yeğin
İlgilendiği Kategoriler

El-Turco

80+ Bronze
Ben şu an 11 64gb kullanıyorum kesinlikle androide dönemem hele xaiomiye hiç yaklaşmam mi serisinin hakkını yemem ama redmiye elimi sürmem. Sosyal medya ile ilgili işim ve telefonun hızlı olması benim için önemli. Yok edit yapılmıyor video indirilmiyor falan diyenler gelmeden hepsini cayır cayır yapıyorum onu diyim :D :D. Tek pişmanlığım keşke 128 alsaydım dedim ama onu da icloud aldım 2tb kardeşimle kullanıyorum gayet yeterli ve fazla. Ama şu an telefonum olmasa ve telefon almaya kalksam sanırım 13pro alırdım. 14pro pahalı 12pro da çok anlamı kalmıyor. 13pro da yaklaşık 30k bandında ama cidden uzun vadeli bir telefondan bahsediyoruz. Ama işte olay yine heves işine geliyor

Dip not : Eski çok sağlam androidciyim rootsuz wp plussız kullanmazdım ona rağmen zorlana zorlana geçtim iphone a

firatyegin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Fırat Yeğin
İlgilendiği Kategoriler
Hocam amacım heves değil çok şükür :D sadece uzun ömürlü cihaz lazım. Redmi Note 8 titiz kullanmama rağmen şuanda kameraları şuanda çalışmıyor :D

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,383
İsim
Kerem Çavuş
Ben şu an 11 64gb kullanıyorum kesinlikle androide dönemem hele xaiomiye hiç yaklaşmam mi serisinin hakkını yemem ama redmiye elimi sürmem. Sosyal medya ile ilgili işim ve telefonun hızlı olması benim için önemli. Yok edit yapılmıyor video indirilmiyor falan diyenler gelmeden hepsini cayır cayır yapıyorum onu diyim :D :D. Tek pişmanlığım keşke 128 alsaydım dedim ama onu da icloud aldım 2tb kardeşimle kullanıyorum gayet yeterli ve fazla. Ama şu an telefonum olmasa ve telefon almaya kalksam sanırım 13pro alırdım. 14pro pahalı 12pro da çok anlamı kalmıyor. 13pro da yaklaşık 30k bandında ama cidden uzun vadeli bir telefondan bahsediyoruz. Ama işte olay yine heves işine geliyor
ben de 11 kullanıyorum 64gb olması yetmiyo haricinde ekranı çok kötü lcd ve 60hz ekranı olan telefon kalmadı günümüzde ama kamera ve videosu cidden çok iyi yiğidi öldür hakkını yeme

Top Bottom