Neler Yeni

Oyun için 24 mü 27 inç mi almalıyım?

mertbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
mert altun
curved almanı önermem fps oyunları için ama illa curved olsun dersen 27 al bence bir de grafik ayarlarını 1920x1080 yapcaksan garanti 24 al derim ben

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
ben curved 27 taraftarıyım ama 24 inç flat kullamıyom :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Kerem Cantürk
curved almanı önermem fps oyunları için ama illa curved olsun dersen 27 al bence bir de grafik ayarlarını 1920x1080 yapcaksan garanti 24 al derim ben
Ben lol vb. Moba oyunlarda oynuyorum curved se kesin 27 mi yani :(

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,247
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Söylediğim oyunlar için yeterlidir değil mi? Bir de alacağım monitör curved ona uygun mu?
hocam şimdi şöyle 1080p için curved bile olsa 27'' piksel seçersin az önce de dedim 24'' en ideali curved açısından da evet kavisi anlaman için en asgari boyut 27'' ama burada bir seçim yapman gerekiyor
yok ben piksel miksel çok gözüm görmez seçemem de zaten boyuta daha önem veririm diyorsan dediğin gibi curvedi bir 27 iyi olur
ama piksellere gözüm çok takılır rahatsız olurum diyorsan boyutu küçültüp 24 alman daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Kerem Cantürk
hocam şimdi şöyle 1080p için curved bile olsa 27'' piksel seçersin az önce de dedim 24'' en ideali curved açısından da evet kavisi anlaman için en asgari boyut 27'' ama burada bir seçim yapman gerekiyor
yok ben piksel miksel çok gözüm görmez seçemem de zaten boyuta daha önem veririm diyorsan dediğin gibi curvedi bir 27 iyi olur
ama piksellere gözüm çok takılır rahatsız olurum diyorsan boyutu küçültüp 24 alman daha mantıklı
O zaman bu 2 seçenek arasından vg24vq mu vg27vq mu uygun olacaktır?

mertbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
mert altun
Ben lol vb. Moba oyunlarda oynuyorum curved se kesin 27 mi yani :(
bak şimdi curved 27 demememizin sebebi ekran küçük ve curved olursa pixel gözüküp rahatsız eder ama senin oynadığın cs lol gibi oyunlar için 24 düz ekran önerdiğim yani çok ideal kısaca şöyle söliyim paran varsa 27 curved al ama 24 inç yeter oyunlar için
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman bu 2 seçenek arasından vg24vq mu vg27vq mu uygun olacaktır?
vg24q ama önerdiğimede bi bak derim hem daha ucuz hemde güzel

bide şunu da söliyim pixel olayına illaki bi süre sonra gözün takılır 24 al yetiyor ,artan paranlada ekipman al ;)

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,247
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
bak şimdi curved 27 demememizin sebebi ekran küçük ve curved olursa pixel gözüküp rahatsız eder ama senin oynadığın cs lol gibi oyunlar için 24 düz ekran önerdiğim yani çok ideal kısaca şöyle söliyim paran varsa 27 curved al ama 24 inç yeter oyunlar için

vg24q ama önerdiğimede bi bak derim hem daha ucuz hemde güzel

bide şunu da söliyim pixel olayına illaki bi süre sonra gözün takılır 24 al yetiyor ,artan paranlada ekipman al ;)
ben de aynen böyle düşünüyorum paran cepte kalsın be hocam yani kolay kazanılan bir şey değil
ha şimdi şöyle anlama paran kalsın diye değil teknik olarak 24 daha mantıklı senin için hangi ekrandan buna geçtiğin de önemli değil atıyorum çok eski bir ekrana bakarken buna geçtin çok efsane geldi harika hissettirir ama gün geçtikçe ve gözün böyle bir monitöre alıştıkça hocama katılıyorum illaki gözün o pikselleri görür o yüzden 24 inç öneriyoruz
farkettiysen hatta genel olarak aynı fikirdeyiz çoğunluk

Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Kerem Cantürk
ben de aynen böyle düşünüyorum paran cepte kalsın be hocam yani kolay kazanılan bir şey değil
ha şimdi şöyle anlama paran kalsın diye değil teknik olarak 24 daha mantıklı senin için hangi ekrandan buna geçtiğin de önemli değil atıyorum çok eski bir ekrana bakarken buna geçtin çok efsane geldi harika hissettirir ama gün geçtikçe ve gözün böyle bir monitöre alıştıkça hocama katılıyorum illaki gözün o pikselleri görür o yüzden 24 inç öneriyoruz
farkettiysen hatta genel olarak aynı fikirdeyiz çoğunluk
Tamamdır çok teşekkür ediyorum 😊

Mert.kkl5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hilmi mert köklü
ekran büyüdükçe görüntü kalitesi düsüyir diye biliyorum yanlis biliyor olabilirim ama

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,431
İsim
.
27 inchle csgo oynarsan 2 sene sonra gözlük takarsın ona göre

Bana kalırsa oyun için 24 film için 27 alınabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç