Neler Yeni

Oyun için en mouse hangisi

mahmutzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selim
Pugb mobile emülatör oynuyorum en iyi mouse hangisi kablolu mu alayım kablosuz mu tavsiye verebilir misin

Shourd

80+ Silver
Pugb mobile emülatör oynuyorum en iyi mouse hangisi kablolu mu alayım kablosuz mu tavsiye verebilir misin
oyun için pahalı bi mouse almicaksanız nerdeyse her zaman kablolu iyidir bütçeniz nedir? ve renk marka seçiminiz

mahmutzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben bloody zl5a kullanıyorum memmun değilim daha iyi kaliteli mouse almak istiyorum marka olarak ne tavsiye edersiniz kullanışlı kaliteli oyun oynarken farklı hissettircek mouse düşünüyorum hangi marka ve model tavsiye ediyorsunuz bazı kişiler kablosuz mouse 6 ay da bozuluyor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum daha önceden kablosuz kullanmadım bütçe ile sorunum yok en pahalı mouse de alabilirim

Son düzenleme:

dlep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Muhammed Koçak

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Kaan

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kerem Demirtaş
Ben bloody zl5a kullanıyorum memmun değilim daha iyi kaliteli mouse almak istiyorum marka olarak ne tavsiye edersiniz kullanışlı kaliteli oyun oynarken farklı hissettircek mouse düşünüyorum hangi marka ve model tavsiye ediyorsunuz bazı kişiler kablosuz mouse 6 ay da bozuluyor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum daha önceden kablosuz kullanmadım bütçe ile sorunum yok en pahalı mouse de alabilirim
Kablosuz mouse 6 ayda bozuluyor diyenlere gülebilirsin hocam eğer kaliteli alırsanız 3-5 yıl gider çok rahat misal ben şuan Razer deathadder v2 x hypershift kullanıyorum 1-1.5 yılı aşkın süredir sıfır sıkıntı

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Ömer Doğan

mahmutzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selim

burak06x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Caner
Pahalı mouse almayı düşünüyorum bütçede sorun yok
tabii ki de dünyanın en iyi mousesi olan bu mousedir

mahmutzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selim
tabii ki de dünyanın en iyi mousesi olan bu mousedir
YouTube biraz araştırdım yorumlarda razer viper 3 razer marka daha iyi yorumlar yazıyordu Logitech şişirme marka diye yorumlar vardı razer ve Logitech arasında kararsız kaldım birisi iyi diyor birisi kötü diyor

Top Bottom