Neler Yeni

Oyun için RX 570 almak doğru bir tercih mi

beşyüz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kerem Yıldırım
rx570 alıyorum güçlü kart değil mi üzmez şimdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bilgehan Kartal
orta ayarlarda üst seviye oynarım değil mi hocam güçlü kart mı sizce çok soru soruyorum fakat bir kere alıyorum yüksek aşar biliyorum fakat orta yüksek de 55-60 fps alabilirsem çok iyi olur
Orta-yüksek ayarlarda çok istisnai oyunlar dışında çoğu oyunu istediğin fps'lerde oynatır, sisteminin geri kalanı da fena değil mesajlardan gördüğüm kadarıyla sıkıntı olmaz. Benim ve diğer arkadaşların söylemeye çalıştığı şey önümüzdeki senelerde kart artık "eski" sayılmaya başlanacak o yüzden daha güncel şeyler öneriyorlar. Ama sizi ilgilendiren kısım performans zaten, istediğiniz performansı elde edersiniz. Kart sağlıklı durumdaysa ayarında bir overclock da yaparsınız isterseniz süper olur. Zaten sahip olduğunuz bütçe ile daha iyisini bulamazsınız. Sadece bütçe kısmı bile konuyu kapatmaya yeter nitelikte, dediğim gibi 2800tl'ye kaçırmayın derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2017 de 1060 almıştım aradan 3 sene geçti ve kartın piyasası düştü kimse bakmıyor bile
Sorun yine bütçe ile alakalı hocam rx serisi artık ucuza gidiyor, dolayısıyla da tercih ediliyor. Fiyat / Performans.

beşyüz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kerem Yıldırım
Orta-yüksek ayarlarda çok istisnai oyunlar dışında çoğu oyunu istediğin fps'lerde oynatır, sisteminin geri kalanı da fena değil mesajlardan gördüğüm kadarıyla sıkıntı olmaz. Benim ve diğer arkadaşların söylemeye çalıştığı şey önümüzdeki senelerde kart artık "eski" sayılmaya başlanacak o yüzden daha güncel şeyler öneriyorlar. Ama sizi ilgilendiren kısım performans zaten, istediğiniz performansı elde edersiniz. Kart sağlıklı durumdaysa ayarında bir overclock da yaparsınız isterseniz süper olur. Zaten sahip olduğunuz bütçe ile daha iyisini bulamazsınız. Sadece bütçe kısmı bile konuyu kapatmaya yeter nitelikte, dediğim gibi 2800tl'ye kaçırmayın derim.
hocam deli gibi çok sordum ama akşam rahat uyuyayım beni ilgilendiren şey performans bu kart 1060 ın dengidir değil mi ve + olarak güncel oyunlar için orta ayarlarda ideal

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bilgehan Kartal
hocam deli gibi çok sordum ama akşam rahat uyuyayım beni ilgilendiren şey performans bu kart 1060 ın dengidir değil mi ve + olarak güncel oyunlar için orta ayarlarda ideal
1060 muadili denilebilir. Rx570, 3GB 1060'dan daha güçlü. 6GB 1060 ise az bir farkla öne geçiyor. Soru sormaktan çekinmeyin burası forum. Yargılayanlar varsa bu onların problemi.

beşyüz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kerem Yıldırım
1060 muadili denilebilir. Rx570, 3GB 1060'dan daha güçlü. 6GB 1060 ise az bir farkla öne geçiyor. Soru sormaktan çekinmeyin burası forum. Yargılayanlar varsa bu onların problemi.
adamsınız hocam içimi rahatlatınız düşük ayarlara inmek istemiyorum orta ayarlar ve genelde üst seviye oyunlarda orta yüksek ayarlarda 55-60FPS almak istiyorum 570 benim için yeterli sanırım çok teşekkürler hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bilgehan Kartal
Karşılaştırma kısmı biraz hatalı oldu düzelteyim, 570'in 1060'ı geçtiği oyunlar var, 1060'ın da 570'i geçtiği oyunlar var. Özette birbirine yakın 2 muadil kart diyebiliriz. Fakat aynı fiyata bulunsalar 6GB 1060 daha mantıklı bir tercih olur, ki o fiyata 6GB 1060 bulabileceğinizi sanmıyorum.

adamsınız hocam içimi rahatlatınız düşük ayarlara inmek istemiyorum orta ayarlar ve genelde üst seviye oyunlarda orta yüksek ayarlarda 55-60FPS almak istiyorum 570 benim için yeterli sanırım çok teşekkürler hocam
Rica ederim yardımcı olabildiysem sıkıntı yok. Alacağınız kart 2.el olduğu için alırken gerekli testleri yapmayı unutmayın. Ne yapmanız gerektiğini yine forumlardan öğrenebilirsiniz. Kart sağlıklı ise aldıktan sonra sağlıklı bir overclock da yapmanızı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mustafa Ekizler
Instagram
ekzlr.m
Discord
Mustafa Ekizler #0042
genelde bunları oynarım ama yeni çıkanlarıda oynamak isterim dediğim gibi 1050ti gibi bir şey tercih edicektim fakat artık onlar yetersizmiş

aşıyor hocam o kadar
rx 570 de o kadar değil mi ikinci el mi alcan

Coolpanda

80+ Silver
Sıfır RX 6500 XT alın ikinci el RX 570'ler genelde temiz değil.

Top Bottom