Neler Yeni

oyun için uygun fiyatlı kablosuz mouse önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Bütçe
800
arkadaşlar halihazırda msı clutch gm08 kullanıyorum kablosu plastik çok ağır ve hareket kabiliyetimi bozuyor ayrıca 10g hızlanması var sağa sola valo cs tarzı oyunlarda çok hızlı kaydırınca sapıtıp ya yukarı ya aşşağı atıyor yani bana göre yetersiz aslında üniversiteye laptopumu götürmem gerekiyor hem oyun için gm08 den daha iyi sensörü vs olan bi mouse hemde aynı zamanda kablosuz olmasını istiyorum ki dışarıda kullanması basit olsun bana önerebileceğiniz mouse modelleri nelerdir ajazz vs her markaya açığım yeterki deneyimlenmiş ve sorunsuz çalışsın mesela gm08 de yan tuşlarla r6siege de sağ sol eği,lme olarak kullanıyorum ama yan tuşa basılı tutarken ateş etme tuşu çalışmıyor (normalde bas eğil modu var bas eğil yapınca tabii ki çalışıyor ) yani tüm tuşlar aynı anda basınca algılamıyor anti ghosting yok umarım nasıl bişe istediğimi anlatabilmişimdir orta boyutlu elim var büyük mousede küçük mousede olur sıkıntı yok bütçe maximum 800tl 😊
Mesaj otomatik birleştirildi:

@MuratTheFounderOfGariban ustam yardım edebilirmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ha bu arada msı gm08 mouseyi almak isteyen olursa satarım ilk aldığım halinden farkı yok kutusu ekstra ağırlıkları vs herşeyi duruyor yeni mouse aldıktan sonra piyasada fiyatı neyse ona göre uyguna veririm.

Son düzenleme:

inmli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Y

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam güzele benziyo gerçekten fakat dışarida vs de kullanacağık için kablosuz olması daha iyi olucak

Top Bottom