Neler Yeni

Oyun Monitörü Tavsiyesi 5 6k

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
selamlar gençler 4 5 6k bandında oyuncu monitörü almak istiyorum hangi marka almalıyım sizce ve kullanışlı uzun ömürlü bişeyler istiyorum yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim ekranı geniş büyük olabilir her tarz oyun oynuyorum pek anlamadığım için foruma danışmaya geldimm 1 ms freesnyc almaya dikkat et demişlerdi onlar tam olarak ne oluyor acaba

Son düzenleme:

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
ne ozellıklerde monıtor ıstıyorsun

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne ozellıklerde monıtor ıstıyorsun
pek anlamıyorum o yüzden forumdan yardım almaya geldim ne gibi şeylere dikkat etmeliyim biri şey demişti 1 ms ve freesync al dikakt et onlara demişti tam olarak ne oluyor bilmiyorum ama

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
bende ılk alırken youtubedan fılan arastırmıstım oradan bakabılırsın fakat oyuncu monıtoru ıstıyorsan en az tazeleme oranı 144 165 olsun tepkıme suresı 1ms olsun o monıtorlere bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

panel tıpınıde kendın secmenı onerırım hep oyun fılanmı oynıcaksın yoksa fılm fılan ızlıcekmısın ona gore panel secmen lazım

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende ılk alırken youtubedan fılan arastırmıstım oradan bakabılırsın fakat oyuncu monıtoru ıstıyorsan en az tazeleme oranı 144 165 olsun tepkıme suresı 1ms olsun o monıtorlere bak

panel tıpınıde kendın secmenı onerırım hep oyun fılanmı oynıcaksın yoksa fılm fılan ızlıcekmısın ona gore panel secmen lazım
en çok oyun için alıyorum monitörü

Nedox

80+ Bronze
Msi gf monitor vardi fhd 180hz oc. Onu al teldeyim link atamiyorum.

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
en çok oyun için alıyorum monitörü
benımkı sahsen ıps va dan pek farkı yok ama daha pahalı dıye bılıyorum ıps va alabılırsın sahsen tazeleme oranı ve tepkıme surası baya ıyıdır ve ucuzudur

pardon va degıl tn panel

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    10.2 KB · Hit: 28

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
selamlar gençler 4 5 6k bandında oyuncu monitörü almak istiyorum kullanışlı uzun ömürlü bişeyler istiyorum yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim ekranı geniş büyük olabilir her tarz oyun oynuyorum pek anlamadığım için foruma danışmaya geldimm 1 ms freesnyc almaya dikkat et demişlerdi onlar tam olarak ne oluyor acaba
freesync degilde fresync premium veya g sync almaya dikkat etmelisin

ConquerorXIV

80+ Gold
selamlar gençler 4 5 6k bandında oyuncu monitörü almak istiyorum hangi marka almalıyım sizce ve kullanışlı uzun ömürlü bişeyler istiyorum yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim ekranı geniş büyük olabilir her tarz oyun oynuyorum pek anlamadığım için foruma danışmaya geldimm 1 ms freesnyc almaya dikkat et demişlerdi onlar tam olarak ne oluyor acaba
uzun ömürlü istiyorsan 2.el 2k monitörler mantıklı olur nasıl olsa ekran kartını ileride yükselteceksin

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri