Neler Yeni

Çözüldü✓ Oyun Odaklı ve Ofice Kişisel Kullanım MONİTÖR ÖNERİSİ ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Poyraz Karayılan

FORUMA BAKTIM BİRİNE ÖNERİLMİŞ VE DELL ALMIŞ AMA BEN ARADA KALDIM HANGİSİNİ ALSAM DİYE

Son düzenleme:

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,602
İsim
Hacı

FORUMA BAKTIM BİRİNE ÖNERİLMİŞ VE DELL ALMIŞ AMA BEN ARADA KALDIM HANGİSİNİ ALSAM DİYE
Alin i al geç. Arkadaşa da aldırdım manyak monitör.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI ve Alin önerdim 4090 ve geniş olduğu için alin de karar kıldık.
Senin ekran kartı işlemci ne?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Poyraz Karayılan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alin i al geç. Arkadaşa da aldırdım manyak monitör.

MSI ve Alin önerdim 4090 ve geniş olduğu için alin de karar kıldık.
Senin ekran kartı işlemci ne?
Asus Rog Rtx 4080 / Amd Ryzen 9 7950X3D Dell'de Burn-in Koruma göremedim bir türlü birde oled oldukları için mesela işlem uzun sürünce yada sabit ekranda kalınca yanıyormuş koruma olmayınca bu nedenle kararsız kaldım yoksa forumdaki o arkadaş gibi bende dell alırdım yanlış değilsem dell kavisli uzun süreli kullanım için yada ofice işleri için kavisli ekran sorun olmaz mı ?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,602
İsim
Hacı
Asus Rog Rtx 4080 / Amd Ryzen 9 7950X3D Dell'de Burn-in Koruma göremedim bir türlü birde oled oldukları için mesela işlem uzun sürünce yada sabit ekranda kalınca yanıyormuş koruma olmayınca bu nedenle kararsız kaldım yoksa forumdaki o arkadaş gibi bende dell alırdım yanlış değilsem dell kavisli uzun süreli kullanım için yada ofice işleri için kavisli ekran sorun olmaz mı ?
Olmaz.
4080 ve güçlü işlemci var senin için uygun olam MSI 2k daha mantıklı olur anlayacağın.

MSI al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Poyraz Karayılan
Olmaz.
4080 ve güçlü işlemci var senin için uygun olam MSI 2k daha mantıklı olur anlayacağın.

MSI al.
MSI Neden almalıyım beni bilgilendirebilirmisin yada samsung veya dell neden almamalıyım ?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,602
İsim
Hacı
MSI Neden almalıyım beni bilgilendirebilirmisin yada samsung veya dell neden almamalıyım ?
FPS düşük olur 3k monitörde.
MSI çözünürlüğü 2k olduğu için onu alman daha mantıklı.
İşlemcin de güçlü darboğaz da olmaz 4080 ile 2k da.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Poyraz Karayılan
FPS düşük olur 3k monitörde.
MSI çözünürlüğü 2k olduğu için onu alman daha mantıklı.
İşlemcin de güçlü darboğaz da olmaz 4080 ile 2k da.
Ama 4090'a 3k önermişsin 4080 Evet Ciddi Farklar Olsada 2k Önermek Uygun mu Bende DELL Almak İstiyordum Çünkü Forumda Çok Konu Açmıştı arkadaşın biri o kadar araştırmadan sonra Dell karar vermiş yani o neden msı seçmemiş olabilir diye düşünüyorum şuan

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,602
İsim
Hacı
Ama 4090'a 3k önermişsin 4080 Evet Ciddi Farklar Olsada 2k Önermek Uygun mu Bende DELL Almak İstiyordum Çünkü Forumda Çok Konu Açmıştı arkadaşın biri o kadar araştırmadan sonra Dell karar vermiş yani o neden msı seçmemiş olabilir diye düşünüyorum şuan
2k uygun. Onun işlemci 7700X ondan 2k tavsiye etmedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Poyraz Karayılan
2k uygun. Onun işlemci 7700X ondan 2k tavsiye etmedim.
Yani onda işlemciye yük binme durumu söz konusu olduğu için 3k tavsiye ettin ama benim işlemcim çok üst seviye olduğu için altından kolaylıkla kalakabiliceği için bana 2k öneriyorsun o zaman size şöyle bir soru yönelteyim Hangisi Daha Üst Seviye Bir Monitördür.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,602
İsim
Hacı
Yani onda işlemciye yük binme durumu söz konusu olduğu için 3k tavsiye ettin ama benim işlemcim çok üst seviye olduğu için altından kolaylıkla kalakabiliceği için bana 2k öneriyorsun o zaman size şöyle bir soru yönelteyim Hangisi Daha Üst Seviye Bir Monitördür.
MSI.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Poyraz Karayılan
diğer arkadaşa verdiğin tavsiyeleri ve yazdıklarını okudum. o zaman o arkadaş işlemcisinide yükseltip msı almasını tavsiye edebilirdin diye düşünüyorum haksızmıyım yoksa bide forumda oylamaya sundum MSI daha az kişi tercih etti benim kafam karıştı ama sayende samsungdan kesinlikle vazgeçtim Ve 4080 nin hakkının 4k monitör olduğu yazarken sen bana 3k lığı bile tavsiye etmeyip msı 2k tavsiye ediyorsun beni biraz bilgilendirirmisin acaba :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Poyraz Karayılan
Hacı Abi Diyorsa Al Kardeşim Adam Bu işi Biliyor Banada Yardımcı oldu
Hocam ben senin konularda gördüm zaten ama sana DELL bana MSI Bilemedim Şimdi dicem bana oyun için msı dedi ama sende oyun için istemişsin bende aynıyım oyun ağırlıklı olcak ama bende şahsi işler içinde kullanıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,847
Üyeler
149,633
Son üye
asi çocuk 62
Top Bottom