Neler Yeni

Rehber Oyun Önerisi (Ücretsiz)

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
1-CS:GO:
Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CS:GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunudur. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunudur.
Sistem Gereksinimleri:
1613758967103.png

2-Fortnite:
Oyundaki genel amaç, her görevde rastgele oluşturulan haritalarda hem kaynak toplamak, hem görevin gerektirdiği yapıyı inşa etmek, hem de düşman saldırılarına karşı koymaktır. Fortnite'ın Battle Royale moduna göre Save the World modu çok daha zengin içeriğe sahiptir.

1613759190301.png

3-League of Legends:
Beş güçlü şampiyondan oluşan iki takımın birbirlerinin yok etmeye çalıştığı takım çalışmasına yönelik bir strateji oyunudur. 140'dan fazla şampiyonun arasından seçimini yaparak zafere giden yolda destansı oyunlar yap, rakibini katlet ve kuleleri yık.
Sistem Gereksinimleri:
1613759358515.png

4-Call of Duty: Warzone

Call of Duty serisinin "Blackout" modunu takiben Call of Duty serisindeki ikinci ana battle royale oyunudur. Warzone, donanımlı cihazlara olan bağımlılığı azaltarak ve bunun yerine Cash adlı yeni bir oyun içi para biriminin birikimini teşvik ederek Black Ops 4'ten farklıdır.

Sistem Gereksinimleri:
1613759542114.png

5-Valorant:
KONUSUNU BULAMADIM...

Sistem gereksinimleri:

1613759758873.png

7-Zula:
MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde bir video oynudur.
Sistem Gereksinimleri:
1613759902539.png

8: Dota 2:
Ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası moba oyunudur.
Sistem Gereksinimleri:

1613760066616.png

9: World of Tanks Blitz:

Online tank savaşı.
Sistem Gereksinimleri:

1613760239784.png

10-Apex Legends:

KONUSUNU BULAMADIM.
Sistem Gereksinimleri:
1613760473344.png

Bu kadardı umarum beğenirsiniz.

Son düzenleme:

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CS:GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunudur. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunudur.
Sistem Gereksinimleri:
Alıntıyı görüntüle
2-Fortnite:
Oyundaki genel amaç, her görevde rastgele oluşturulan haritalarda hem kaynak toplamak, hem görevin gerektirdiği yapıyı inşa etmek, hem de düşman saldırılarına karşı koymaktır. Fortnite'ın Battle Royale moduna göre Save the World modu çok daha zengin içeriğe sahiptir.

Alıntıyı görüntüle

3-League of Legends:
Beş güçlü şampiyondan oluşan iki takımın birbirlerinin yok etmeye çalıştığı takım çalışmasına yönelik bir strateji oyunudur. 140'dan fazla şampiyonun arasından seçimini yaparak zafere giden yolda destansı oyunlar yap, rakibini katlet ve kuleleri yık.
Sistem Gereksinimleri:
Alıntıyı görüntüle

Call of Duty serisinin "Blackout" modunu takiben Call of Duty serisindeki ikinci ana battle royale oyunudur. Warzone, donanımlı cihazlara olan bağımlılığı azaltarak ve bunun yerine Cash adlı yeni bir oyun içi para biriminin birikimini teşvik ederek Black Ops 4'ten farklıdır.

Sistem Gereksinimleri:
Alıntıyı görüntüle

5-Valorant:
KONUSUNU BULAMADIM...

Sistem gereksinimleri:

Alıntıyı görüntüle

7-Zula:
MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde bir video oynudur.
Sistem Gereksinimleri:
Alıntıyı görüntüle

8:Dota 2:
Sistem Gereksinimleri:

Alıntıyı görüntüle

Online tank savaşı.
Sistem Gereksinimleri:

Alıntıyı görüntüle

10-Apex Legends:

KONUSUNU BULAMADIM.
Sistem Gereksinimleri:
Alıntıyı görüntüle
Eline sağlık güzel olmuş.
Fakat hepsi de oyuncuyu kanser eden oyunlardan. :D

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
1613760630572.png

Dotacılar saldırı için hazırlanıyor....

Bunun bir de co op ücretsiz+ uygun fiyatlı oyunları yapsanız çok güzel olur.

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Warzone başlamalımıyım emin değilim çok kararsızım oynasam mı acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eline sağlık güzel olmuş.
Fakat hepsi de oyuncuyu kanser eden oyunlardan. :D
Katılıyorum :)

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Zula'yı biraz oynadım oyunun ilk verdiği silahla birsürü adam öldürdüm hatta 1 canla 9 kombo falan yaptım ama eğlenemedim çok sıkıyor beni. Ayrıca pay to win olması onu çok saçma yapıyor

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,566
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Sistem Gereksinimleri:
Alıntıyı görüntüle
2-Fortnite:

Alıntıyı görüntüle

3-League of Legends:
Sistem Gereksinimleri:
Alıntıyı görüntüle

Sistem Gereksinimleri:
Alıntıyı görüntüle

5-Valorant:
KONUSUNU BULAMADIM...

Sistem gereksinimleri:

Alıntıyı görüntüle

7-Zula:
Sistem Gereksinimleri:
Alıntıyı görüntüle

8:Dota 2:
Sistem Gereksinimleri:

Alıntıyı görüntüle

Online tank savaşı.
Sistem Gereksinimleri:

Alıntıyı görüntüle

10-Apex Legends:

KONUSUNU BULAMADIM.
Sistem Gereksinimleri:
Alıntıyı görüntüle
Klasikleri yazmışsın hep ama eline sağlık. Warframe, Sabotaj, Paladins falanda ekleyebilirsin.

Osmanbayirr

80+ Bronze
Güzel olmuş ama konu altına link bırakıp birçok kişinin yararlanmasını sağlayabilirdin.

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Eline sağlık
dota 2 nin orda niye gülücük var

Cerkutay

80+ Silver