Neler Yeni

Oyun önerisi istiyorum

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Bütçe
1000
Arkadaşlar bazı oyunların son fırsatlarını da kaçırmadan almak istiyorum, sahip olduğum oyun listemi atayım hemen.
Aklımda CP2077 detroit ve alan wake var yarın alıcam üçünü
1686770150635.png

Bu steam de olan hikayeli oyunlar, online olarak da çoğu oyunum var aklımı çelen başka online yok ama öneriniz varsa alabilirim.
Epic Games de ise
1686770234152.png
1686770267456.png

Çoğunu ya beleşe ya da çok ucuza getirdiğim için çok fazla oyunum var (bu arada metro serisi harikaydı.
Buraya atmadıklarımı yazayım, dishonored 1-2 var borderlands mortall shell dying light var
Ubisoft da da bir şeyler var sanırsam ama hatırlamıyorum.
Origins de de bütün battlefield oyunları var hepsini beleşten toplamıştım :)
Beyond two souls spiderman ve miles morales i de farklı hesaplardan oynadım, high on life ı da oynadım gamepass den.
Evet konu çok karışık oldu ama çok oyun olduğundan bunlar dışında bana önerebileceğiniz kaliteli ve fiyatı abartı olmayan oyunları önerirseniz sevinirim, CP2077 detroit ve alan wake şu anlık aklımdakiler.
Assasin creed serisine de başlamayı düşünüyorum fakat kaç oyunu var hangileri oynanmalı ve ne kadar tutar bilgim yok

Son düzenleme:

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben daha yeni Steelrising aldım ama henüz oynamadım. Bunun yanında NieR: Automata ve Hellblade var. Hepsini bayrama sakladım.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben daha yeni Steelrising aldım ama henüz oynamadım. Bunun yanında NieR: Automata ve Hellblade var. Hepsini bayrama sakladım.
Hemen bakıyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Steelrisin ve NieR: Automata nın konusu nedir? baktım ama pek bana hitap etmiyor gibi geldi
Hellblade in grafikleri çok hoşuma gitti konusu nedir?
1686770854047.png

Oyun bu değil mi? hikayesi güzel midir?

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hemen bakıyorum hocam

Hocam Steelrisin ve NieR: Automata nın konusu nedir? baktım ama pek bana hitap etmiyor gibi geldi
Hellblade in grafikleri çok hoşuma gitti konusu nedir?
Alıntıyı görüntüle
Oyun bu değil mi? hikayesi güzel midir?

Arkadaşım ben de konularını tanıtım bülteninde olduğu kadar biliyorum. Hellblade o gösterdiğin. Yani internette oyunun konusu hakkında aratıp bulduklarının dışında bir şey bilmiyorum. Dediğim gibi, oyunların tamamını oynamak için bayrama sakladım.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
detroit become human efsane oyun. ayrıca oyun bitse bile farklı kararlarla 4 5 kez daha bitirirsin istersen.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşım ben de konularını tanıtım bülteninde olduğu kadar biliyorum. Hellblade o gösterdiğin. Yani internette oyunun konusu hakkında aratıp bulduklarının dışında bir şey bilmiyorum. Dediğim gibi, oyunların tamamını oynamak için bayrama sakladım.
Pardon bayrama sakladığın kısmını unutmuşum:peepo2:
Tamamdır teşekkürler hell blade i araştıracağım, fakat diğer 2 oyunun tarzı farklı gözüküyor bi bakalım belki sarar :)

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dying Light

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Salih Uysal
heavy rain, detroit become human, beyond two souls, disco elysium, dying light 2, god of war, horizon zero dawn bunlar oynayabileceğin güzel oyunlar.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
aynen hocami detroit ve beyond two souls önerilmişti, beyonddan aşırı memnun kaldım çok güzel oyundu.
Şimdi işte detroit cp ve alan wake almayı düsünüyorum

var hocam
Epic Games'ten Cyberpunk 2077 alın. Oynadığım en iyi oyunlardan birisi.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
heavy rain, detroit become human, beyond two souls, disco elysium, dying light 2, god of war, horizon zero dawn bunlar oynayabileceğin güzel oyunlar.
hocam horizonu ps4 üm olduğu zamanlar denemiştim fakat çok sarmamıştı. god of war ı oynadım, şu an ragnorok u oynamak istiyorum ama ps yok maalesef.
beyondu da oynadım detroit i alıcam yarın.
heavy rain ve disco elysium ne tür oyunlar hocam, hikayesi akıp götürüyor mu

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Arkadaşlar bazı oyunların son fırsatlarını da kaçırmadan almak istiyorum, sahip olduğum ve içlerinden çoğunu oynadığım oyun listemi atayım hemen.
Aklımda CP2077 detroit ve alan wake var yarın alıcam üçünü
Alıntıyı görüntüle
Bu steam de olan hikayeli oyunlar, online olarak da çoğu oyunum var aklımı çelen başka online yok ama öneriniz varsa alabilirim.
Epic Games de ise
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Çoğunu ya beleşe ya da çok ucuza getirdiğim için çok fazla oyunum var (bu arada metro serisi harikaydı.
Buraya atmadıklarımı yazayım, dishonored 1-2 var borderlands mortall shell dying light var
Ubisoft da da bir şeyler var sanırsam ama hatırlamıyorum.
Origins de de bütün battlefield oyunları var hepsini beleşten toplamıştım :)
Beyond two souls spiderman ve miles morales i de farklı hesaplardan oynadım, high on life ı da oynadım gamepass den.
Evet konu çok karışık oldu ama çok oyun olduğundan bunlar dışında bana önerebileceğiniz kaliteli ve fiyatı abartı olmayan oyunları önerirseniz sevinirim, CP2077 detroit ve alan wake şu anlık aklımdakiler.
Assasin creed serisine de başlamayı düşünüyorum fakat kaç oyunu var hangileri oynanmalı ve ne kadar tutar bilgim yok
Kütüphaneniz gerçekten süper. Bizde beleş oyun bekleriz anca .d

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess