Neler Yeni

Çözüldü✓ Oyun oynamak için hangi monitörü almalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Berkay Yılmaz
Bütçe
3600
Monitörler hakkında çok bir bilgim yok, monitörümü yenileme zamanı geldi oyun oynamak için hangi monitörü almalıyım bunlar hoşuma gitti ama önerilere de açığım tavsiye ettiğiniz başka monitörler varsa lütfen yazın çünkü uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum. Genelde valorant cs go battlefield gibi fps oyunları oynayacağım.

Ips panel çok övülüyor fiyatı da uygun gibi

https://www.hepsiburada.com/aoc-24-...onitor-p-HBCV00001210FJ?magaza=DEY ELEKTRONİK
AOC monitörde çok güçlü ama herkes va panelde ghosting problemi çok oluyor diyor panele mi güvenip herhangi bir monitörü almalıyım yoksa markaya mı ?

Pivot özelliğinin olması cazip geldi ama bu da va panel

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
Monitörler hakkında çok bir bilgim yok, monitörümü yenileme zamanı geldi oyun oynamak için hangi monitörü almalıyım bunlar hoşuma gitti ama önerilere de açığım tavsiye ettiğiniz başka monitörler varsa lütfen yazın çünkü uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum. Genelde valorant cs go battlefield gibi fps oyunları oynayacağım.

https://www.hepsiburada.com/aoc-24-24g2sae-bk-165hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-g-sync-va-fhd-gaming-monitor-p-HBCV00001210FJ?magaza=DEY ELEKTRONİK
AOC monitörde çok güçlü ama herkes va panelde ghosting problemi çok oluyor diyor panele mi güvenip herhangi bir monitörü almalıyım yoksa markaya mı ?

3. Attiginin ips olanı var diye biliyorum sinerjide ya da amazonda 3599 du

LuXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Anıl Sağlam

https://www.hepsiburada.com/aoc-24-24g2sae-bk-165hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-g-sync-va-fhd-gaming-monitor-p-HBCV00001210FJ?magaza=DEY ELEKTRONİK

bende gamepower gpr24c 1ms 144hz var cok memnunum yaklasık 8 aydır kullanıyorum henuz sıkıntı yasamadım butcen kısıtlıysa öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Berkay Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3. Attiginin ips olanı var diye biliyorum sinerjide ya da amazonda 3599 du
Acaba bundan mı bahsediyorsunuz hocam sinerjide 100 TL daha ucuza geliyor ama daha önce sinerjiden alışveriş yapmadım 100 TL için riske girmeye değer mi ölü piksel ya da başka bir sorun çıkarsa amazon kadar yardımcı olurlar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
Acaba bundan mı bahsediyorsunuz hocam sinerjide 100 TL daha ucuza geliyor ama daha önce sinerjiden alışveriş yapmadım 100 TL için riske girmeye değer mi ölü piksel ya da başka bir sorun çıkarsa amazon kadar yardımcı olurlar mı?
Hiçbir fikrim yok benim de monitöre ihtiyacım var pc aldık monitör yok yardımcı olacak birisi varsa 3.5k ya da altı ips panel önerisi yapabilecek var mı hem fps hemde hikaye oyunu oynuyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,873
Üyeler
140,711
Son üye
Eko_Ekoo
Top Bottom