Neler Yeni

Oyun oynamak ve video düzenleme için 2K monitör önerisi

Mur4t06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Murat
Arkadaşlar merhaba mevcut 21inch 1080p monitörüm var. Yeni sistem topladım RTX 4070 ve Ryzen 7700 işlemcili.

4070 için 1080p çözünürlükte darboğaz olacağı söylendi hemde video kurgusu yapıyorsam 2k ve 27inch olsun diye düşündüm

Hem oyun oynuyorum hem de video düzenlemeleri yapıyorum doğru renk verme açısından ve boyut olarak da 27inc olan monitör tavsiyesi almak istiyorum.

Not: Monitörden gram anlamıyorum sadece IPS panel renk konusunda daha iyi demişler forumda ne konuda iyi bilmiyorum ama sizin beni anladığınızı düşünüyorum.

Tavsiyeniz için şimdiden teşekkürler. 8000'TL'yi geçmezse çok sevinirim. Bütçeyi ufak daha arttır şunu al derseniz de açığım

Son düzenleme:

Mur4t06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
Daha uygunu yok mudur hocam şuanlık bu aşabilir beni ama 2 ay sonrası için erteleyebilirsem diye not ettim teşekkür ederim :)
Eğerki 2k istiyorsanız en az 8k yı gözden çıkarmanız lazım. Bundan 2 yıl önce 3 bin tl olan 2k monitörler şuan 20000tl şaka gibi.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han

Mur4t06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğerki 2k istiyorsanız en az 8k yı gözden çıkarmanız lazım. Bundan 2 yıl önce 3 bin TL olan 2k monitörler şuan 20000tl şaka gibi.
Haklısınız hocam bu monitörler nasıldır eğer kötüyse, dediğiniz gibi bütçemi arttırıp 2 ay sonra daha iyilerine bakmak olacak

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamda buna denk gelip sordum siz de atmışsınız :D bu attıklarımı alacağına 3-5 kuruş ekle 2 ay sonra çok daha iyisini al derseniz beklerim 2 ay hocam.

Son düzenleme:

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Haklısınız hocam bu monitörler nasıldır eğer kötüyse, dediğiniz gibi bütçemi arttırıp 2 ay sonra daha iyilerine bakmak olacak

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamda buna denk gelip sordum siz de atmışsınız :D bu attıklarımı alacağına 3-5 kuruş ekle 2 ay sonra çok daha iyisini al derseniz beklerim 2 ay hocam.
Bence bekle. Kasım indirimlerinde girer 2-3 hafta içerisinde. İtopya, incehesap gaming geceleri ve bazen anlık indirimler oluyor. Takip edin güzel bir şey yakalarsınız. Acele etmeyin bence şimdi.

Top Bottom