Neler Yeni

Oyun oynamaktan artık keyif almıyorum

Waglox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efe Binak
1.5 Yıl önce bilgisayarım olunca kendimi çok şanslı ve güzel hissediyorum. Çünkü son model bir canavarda istediğini yapmak çok güzel bir şey. 1.5 yıl sonra aynı keyfi alamamaya başladım. Bunun sebebi yalnız olmam. 2022 Eylülde başlayıp 2023 Eylülünde biten bir arkadaş grubumum oldu. O zamanlar bazı insanların dediği gibi PRİME dönemimdi sanki. O sanal arkadaşlarla bir sebepten ötürü ayrıldık. Ve ayrılığımızın üzerinden tam olarak 5-6 ay geçmiş. Bu 5-6 süre içinde okulların açılması gibi bir sürü saçma ve sıkıcı olay yaşadım. Şuan ise oyun oynamaktan keyif alamıyorum. Ama bu yeni bir hobi ya da yeni bir tutku kazandırdı benim için. Oda “KAYKAY” oldu. Bunu yazma sebebim içimde kalan bu şeyleri dökmekti. Ve güzelde oldu bence fakat bir sorunum var. Steam’e Dünya’nın parasını verdiğim için param yok. Aynı zamanda kaykayımda yok. Steam hesablarım değeri bir $170-245 dolar gibi bir şey olacağını düşünüyorum. Bu sebepten ötürü hesaplarımı 3.taraf sitelerde satacağım. Fakat bunu kaykay almak için yapıyorum. Belki bilgisayarımı satabilirim ama eğer kaykay videoları çekersem videolarımı bilgisayarda düzenleyebileceğim aklıma geldi. Şuan ise oyun olarak sadece Brawl Stars oynuyorum :ROFLMAO:. İyi forumlar

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
1.5 Yıl önce bilgisayarım olunca kendimi çok şanslı ve güzel hissediyorum. Çünkü son model bir canavarda istediğini yapmak çok güzel bir şey. 1.5 yıl sonra aynı keyfi alamamaya başladım. Bunun sebebi yalnız olmam. 2022 Eylülde başlayıp 2023 Eylülünde biten bir arkadaş grubumum oldu. O zamanlar bazı insanların dediği gibi PRİME dönemimdi sanki. O sanal arkadaşlarla bir sebepten ötürü ayrıldık. Ve ayrılığımızın üzerinden tam olarak 5-6 ay geçmiş. Bu 5-6 süre içinde okulların açılması gibi bir sürü saçma ve sıkıcı olay yaşadım. Şuan ise oyun oynamaktan keyif alamıyorum. Ama bu yeni bir hobi ya da yeni bir tutku kazandırdı benim için. Oda “KAYKAY” oldu. Bunu yazma sebebim içimde kalan bu şeyleri dökmekti. Ve güzelde oldu bence fakat bir sorunum var. Steam’e Dünya’nın parasını verdiğim için param yok. Aynı zamanda kaykayımda yok. Steam hesablarım değeri bir $170-245 dolar gibi bir şey olacağını düşünüyorum. Bu sebepten ötürü hesaplarımı 3.taraf sitelerde satacağım. Fakat bunu kaykay almak için yapıyorum. Belki bilgisayarımı satabilirim ama eğer kaykay videoları çekersem videolarımı bilgisayarda düzenleyebileceğim aklıma geldi. Şuan ise oyun olarak sadece Brawl Stars oynuyorum :ROFLMAO:. İyi forumlar
Sende yine 1.5 yıl sürmüş ben ilk haftadan saldım şuan sadece google da takılıyorum bomboş birsürü oyun alıp oynayacaktım şimdi pc nin yüzüne bakmıyorum

Existentia

80+ Silver
geçmiş olsun hocam arada bir heves gelicek bir iki oyunda eski keyifi alacaksınız ama genel anlamda o heves geri gelmiyor en azından bende gelmedi

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Muhammet Çağrı
valorant başla sadece valorant oyna sarıyo bende de aynısı oldu sadece valo oynuyorum ara sıra gta onlineda araba modifiye ediyorum ama dediğin gibi eski zevk yok

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Furkan ŞENGÜL
bi yerden sonra sarmıyo

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Büyük ihtimal hayatında iyi gitmeyen bazı şeyler var ben de öyleydi mutlu olmayınca oyun da oynamak istemiyo insan

III.Osman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Sait Abi
ben warband online oynuyorum. Elek olsam da arada sarıyor. Bunun çözümü basit aslında. Bir süre ara vereceksin. Başka şeylerle ilgilen film dizi vs izle.

The Semih

80+ Silver
Ben nostalji oyunlara dönerek hevesimi dengeliyorum, günümüzde çıkan oyunlar live service odaklı o yüzden soğuyoruz, eskiden 2 yılda devam oyunları geliyordu, şimdi devam oyunu 9 yıl sonra geliyo bugün bi oyun çıksa devam oyununu çocuğun oynar çok saçma oldu sektör.

Firmalar eskiden sunuma önem verirdi şimdi paraya veriyor o yüzden oyunlar bozuk çıkıyor.

Top Bottom