Neler Yeni

Oyun Oynarken Bilgisayar aniden siyah ekran veriyor

SinanFx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
SinanFx
(KOYUNU TEKRAR AÇTIM)
Arkadaşlar merhaba başlıktanda görmüş oldugunuz gibi oyun oynarken birden ekran gidiyor sinyal yok diyor ancak kasa açık çalışmaya devam ediyor. PUBG oynarken başlar başlamaz aynı hatayı alıyordum Valorantta böyle bir sorun yoktu ancak bugün valorant oynarken ondada aynı sorunu gördüm durumun sıcaklıkla ilgili oldugunu düşünmüyorum.

Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600
RTX 2060SUPER
16GB CORSAİR VENGANCE

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Berk
(KOYUNU TEKRAR AÇTIM)
Arkadaşlar merhaba başlıktanda görmüş oldugunuz gibi oyun oynarken birden ekran gidiyor sinyal yok diyor ancak kasa açık çalışmaya devam ediyor. PUBG oynarken başlar başlamaz aynı hatayı alıyordum Valorantta böyle bir sorun yoktu ancak bugün valorant oynarken ondada aynı sorunu gördüm durumun sıcaklıkla ilgili oldugunu düşünmüyorum.

Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600
RTX 2060SUPER
16GB CORSAİR VENGANCE
ramler kaç mhz de çalışıyor ram uyumsuz olabilir işlemciyle, ramlerin mhz düşürüp deneyin misal 3600 kullanıyorsanız 3200 çekin

SinanFx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
SinanFx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ramler kaç mhz de çalışıyor ram uyumsuz olabilir işlemciyle, ramlerin mhz düşürüp deneyin misal 3600 kullanıyorsanız 3200 çekin
nasıl yapabilirim ayrica önceden böyle biir sorun yoktu uzun aradan sonra PUBG giriyim dedim ondan sonra tüm oyunlardan zamanla atmaya başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biostan profili kapattım açtım yine aynı sorun devam ediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Emmree @B1L0 yardımcı olabilirmisiniz

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,604
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Onlarca sebebi olabilir açıkçası buradan pek çözülebilecek bir konuya benzemiyor.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,719
İsim
Eren Güven
Ekran kartı ve ram kaynaklı olabilir. Elinde yedekleri varsa o şekilde bi dene istersen

SinanFx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
SinanFx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı ve ram kaynaklı olabilir. Elinde yedekleri varsa o şekilde bi dene istersen
Az önce termal macun değiştirdim bilgisayar kendini güvenli moda aldı şimdi açtığımda açıldı sıkıntı yok ancak oyuna gidince atıyor ram ile ekran kartı alakalı olacagını düşnümüyorum ancak ram tarama yapabilirim

Skytten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Sami Açıkel
Az önce termal macun değiştirdim bilgisayar kendini güvenli moda aldı şimdi açtığımda açıldı sıkıntı yok ancak oyuna gidince atıyor ram ile ekran kartı alakalı olacagını düşnümüyorum ancak ram tarama yapabilirim
Sorunu çözdün mü üstad çözdüysen yardımcı olur musun aynı sorun ben de de var

Top Bottom