Neler Yeni

Oyun oynarken ekran gidiyor fakat kasa çalışıyor lütfen yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Koçak
Bu olay sadece oyun oynarken oluyor ekran gidiyor no signal yazısı geliyor fakat kasa çalışıyor furmark testi yaptım 15 dk hiçbir sıkıntı yok driver güncellemesi yaptım windovs güncellemesi yaptım yine devam ediyor bilgisayarı 3 ay önce aldım ve bu olay yeni olmaya başladı bu olay moralimi çok bozdu yardım edin
işlemci: ryzen5 3600
ekran kartı : 2060 super
anakart. b450m-a pro
ram: 16 gb

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Burak
Tek bir oyunda mi? Butun oyunlarda mi ayni? Bazen oyun kaynakli olabiliyor. Benim zamaninda Assassins Creed III oynarken Radeon cokuyordu komple ama baska oyunlarda sorun yoktu. Tamamen silip bastan yukledigimde duzeldi.
Tek bir oyunda varsa Revo Uninstaller ile regedit kayitlari vb. her seyiyle beraber silerek kaldirin tekrar yukleyin.

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Emircan Doğankaya
Ekran kartı ile ilgili sorun olabilir diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
internette araştırdım baya adamlar ram bile olabilir diyorlar kafamı soba borusuna vuracam

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Olay görüntüleyicisinde ki bilgisayarı kapatmadan önceki hatalara tıklayıp detayları atar mısın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum hangisi
1715525878225.png

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Mirhan Yalçın
bilgisayarı fişden çek bir kaç kere power tuşuna bas sonra ramleri çıkar rami silgiyle sil (sarı kısmı) ram slotunuda fırçayla tozunu birde sıcaklıkları kontrol et sıcaklıktan kapatıyor olabilir.

Top Bottom