Neler Yeni

Oyun Oynarken Ekranda Oluşan Yataylamasına Kırmızı Çizgi

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
tamam ben olsam 2-3 saat oynar ekran kaydı da alırım 480p de olsa kayıt alın bence
Dostum 4k nın altına inemiyorum nedense kilitli hem masaüstü çözünürlülüğü hem de oyun çözünürlülüğü değişmiyor 33dk oldu herhangi bir şey yok o ikinci yüksek olan sıcaklık 95 derece oldu max

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
VRAM sıcaklığı 71 derece gösteriyor dostum ama bir de nasıl yollayacağımı bilmiyorum kesin olarak emin miyiz ekran kartından olduğundan çünkü hem itopyadan aldım bilgisayarı hem de pandemi sürecindeyiz işlemcim apu değil 30 gün hiç bir şey yapmadan duramam ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum modeli MSI RX 5700 MECH GP OC modeli ama iki tane sıcaklık var hangisi bilemedim
Vrm ve VRAM farklı şeyler ve sizin ekran kartınızdda o dereceler normal mech de belleklerin üstünde herhangi bir soğutma yok.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
Vrm ve VRAM farklı şeyler ve sizin ekran kartınızdda o dereceler normal mech de belleklerin üstünde herhangi bir soğutma yok.
Sorun ekran kartından mı yani dostum çünkü 40dk oldu neredeyse ve hala bir kırmızılık yok

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
şimdi baktım da furmarkta benim de memory temture yazan yer 88-90 arası gidip geliyor sürekli ama msi afterburnerdan bakıyorum o sende 91 olan yer 70-73 derece felan

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
şimdi baktım da furmarkta benim de memory temture yazan yer 88-90 arası gidip geliyor sürekli ama msi afterburnerdan bakıyorum o sende 91 olan yer 70-73 derece felan
Valla garip 1 saat kadar oynadım dostum 4K da ve herhangi bir kırmızılık olmadı televizyonda demek ki monitorden

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Valla garip 1 saat kadar oynadım dostum 4K da ve herhangi bir kırmızılık olmadı televizyonda demek ki monitorden
iyi sevindim senin adına kabloyu monitörü değiştirmek daha kolay olur

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk
dostlar bunu düşünmemin sebebi monitörümü yaklaşık 7 yıldan beri kullanıyor olmam 21,5inch 2ms 60Hz bir monitör kullanıyorum zaten monitörümün kendisinde sıkıntılar var mesela bazenleri ekran bir anda gidip geliyor 2 3 saniyeliğine oyun oynarken ya da farklı bir şey yaparken farketmiyor bir anda 2 3 saniyeliğine gidiyor monitörden kaynaklandığını düşündüm başta
ben bunun monitörden dolayı olacağını zannetmiyorum bence ekran kartınız sorunlu

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
ben bunun monitörden dolayı olacağını zannetmiyorum bence ekran kartınız sorunlu
Aynen dostum 4k da 1 saat boyunca rdr iynadim hiç bir şey olmadı şunu söyleyeyim monitörüm de bazı sıkıntılar var zaten kullandığım dönüştürücü hdmı to dvi İstanbul dogubanktan 10TL markası yazmayan bir kablo belkide onlardandır

Top Bottom