Neler Yeni

Oyun oynarken pc elektrik kesintisi yaşandı sonra tekrar düzeldi

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,213
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
DarkFlash DK150 Black 650W 1yıllık sistem gamegarajdan almıstım ilk defa da böyle bir şey yaşayınca sasırdım.
Darkflash diye bi psuyu ilk defa duyuyorum umarım sağlamdır. Elektrik hattında dalgalanma, fazla güç gelmesi gibi durumlar olmuşsa psu koruma amaçlı yapar bunu.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
yunusemre
Oyundayken bir anda ekran gitti elektrik kesintisi sandım fakat sadece pc nin gitmişti daha sonra psudan yanık kokusuna baktım koku yoktu.Birkaç dakika sonrasında düğmeye bastığımda açıldı durum bana tuhaf geldi aklıma bir şeyde gelmiyor
calısıyorsa sıkıntı yok ama psu dandıkse ve elektrık sureklı kesılıyorsa degısmenı onerırım yakın arkadasımın sıstemı sıkıntıya gırmıstı bu olaydan aslında ups cıhazı en ıyısıdır ama pahalı

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,993
İsim
Emir
calısıyorsa sıkıntı yok ama psu dandıkse ve elektrık sureklı kesılıyorsa degısmenı onerırım yakın arkadasımın sıstemı sıkıntıya gırmıstı bu olaydan aslında ups cıhazı en ıyısıdır ama pahalı
İstanbuldayım elektrik kesintisi yok denecek kadar az fakat tekte gider zaten.Fakat elektrik gittiğinde bir sorun olsa anlayacağım ki gittiği zamanda da problem olmadı fakat elektrik varken psunun kapanması veya sorun her neyse kasanın kapanması tuhafıma kaçtı

Arkadaşlar bu arada yeni fark ediyorum ben w11e sıfır kurulum atmıştım benden windows etkinleştirmemi istiyordu fakat şu an istemıyor windowsla alakalı olabilir mi acaba?

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
yunusemre
İstanbuldayım elektrik kesintisi yok denecek kadar az fakat tekte gider zaten.Fakat elektrik gittiğinde bir sorun olsa anlayacağım ki gittiği zamanda da problem olmadı fakat elektrik varken psunun kapanması veya sorun her neyse kasanın kapanması tuhafıma kaçtı

Arkadaşlar bu arada yeni fark ediyorum ben w11e sıfır kurulum atmıştım benden windows etkinleştirmemi istiyordu fakat şu an istemıyor windowsla alakalı olabilir mi acaba?
wındows bendede oyle oluyor ara sra sorun yok

Top Bottom