Neler Yeni

Oyun Platformlarında En Çok Oynadığınız Oyun Hangisi?

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Mehmet Yılmaz

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Hakanbey
Diablo da başka oyuncularla 1e1 ws atılıyor mu? Bir amacı var mı sürekli karakter geliştirmenin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

O oyunun Steam yorumları tam bir dram, komedi :D
Farming üzerine kurulu her sezon max 1-2 ay oynanan zaten her sezon 3 ay sürüyor. Bir oyun ancak ben 98 yılından beri oynadığım için eksileri olsada görmezden gelir olduk Çok abim arkadaşım var oynayan 3 kuşak aynı anda oynayandan tut dede oğul torun oynayanlarla dolu bir oyun Oyunun eksikleri evet çok var daha iyi olabilecek durumlar mevcut ancak Diablo farklı bir seviye Mesela zamanında atari oyundan daha kötü 2d bir oyun vardı online 15 yıl sürdü hiç haz almazdım çok itici gelirdi crysis yeni çıkmıştı ozaman hala o oyunu oynuyorlardı efsane oyuncusu vardı Belki eskiler bilir Ultima online 97 yılında piyasaya sürüldü. Belki hala oynayanlar vardır o derece bir oyundu. Bu diabloda öyle malesef

Oyunun görüntüsü böyle :D

Ultima_online_EkranG%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC1.jpg

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Yusuf Eroğlu
Yaz bana ordan Warband bir kaç bin saatcik

Palo DAYI

80+ Silver

purbl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay
NEREDEYSE 9K SAAT WAR SIFIR BASARIM INANDIK TAMAM
Bilerek ironman mode girmiyorum, 2 single modu var ben başarım kazanmamak için diğer modda oynuyorum vaktimin yüzde 80'i multiplayerda geçiyor ve orada da başarım kazanılmıyor yani oyunu az çok biliyorsan dediğimi anlarsın. Bu benim için takıntı istesem orayı 10 kere de fullerdim yani :)

Top Bottom