Neler Yeni

Oyun tavsiyesi nereden başlamalıyım?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Game pass da cod serisi varmı mesela
Yok. Ama gelmesini bekliyoruz. Microsoft Activision (CoD'u yapan firma) satın aldı. Satın alma evrak süreçleri devam ediyor. Başarıyla tamamlanırsa CoD'u Game Pass'te görmeyi bekliyoruz.

Hocam o zaman size Game Pass'te olan oyunları önermiyorum. Yani boşuna para vermeyin.
Şimdilik az oyun önereceğim. Ayın 22'sinde kış indirimleri var. O zaman asıl oyun alacaksınız. Ama ben şimdiden indirimlerde olan oyunları yazayım.

Önerdiğim oyunlar

https://store.ubi.com/on/demandware...m=pcdl&edition=Standard Edition&source=detail

AC Valhalla. Origins Odyssey den sonra oynanması gereken bir oyun. 5 ocaktan sonra zam bekleniyor. Şu an bence alınması gereken bir oyun.

Konusu: Suikastçı vs tapınakçılar arasında geçen savaş.
Türü: Aksiyon RPG

RDR 2 kesin alın bakın gidin alın. Üstüne çok konuşmaya gerek yok bu oyunun.

Normalde 280 lira bu paket. Bu sitede 51,33 TL. Rogue-like oyun seviyorsanız alınır. Sevmiyorsanız da alınır. Size türü sevdirir. Güzel oyundur. 2D olduğuna bakmayın. Atmosferi falan içine çekiyor gerçekten.

Deluxe versiyonu alın. Online oyun arıyorsanız bu oyunu alabilirsiniz. Bir bakın severseniz alın. Online rekabetçi bir oyundur.

Bu fiyat bu oyuna çok uygun.

Celeste de alınır. Güzel oyundur. Zor oyundur. Farklı bir deneyim.

Cuphead cidden zor bir oyun. Gamepadiniz varsa oynayın.

Witcher 3 GOTY Edition'ı da kesinlikle alın.

Ori'yi de kesinlikle alın. Metroidvania türünün en iyilerindendir.

GTA V seviyorsanız alınır.

Disco Elysium en iyi RPG oyunlarından biridir. Belki de en iyisidir.

Arkadaşınız varsa güzel bir oyun. Chill. Kafa dağıtmalık. Stres atmalık.

Game Pass'ten önerdiğim oyunlar:

2 aylık bedava game pass alma:

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Yok. Ama gelmesini bekliyoruz. Microsoft Activision (CoD'u yapan firma) satın aldı. Satın alma evrak süreçleri devam ediyor. Başarıyla tamamlanırsa CoD'u Game Pass'te görmeyi bekliyoruz.

Hocam o zaman size Game Pass'te olan oyunları önermiyorum. Yani boşuna para vermeyin.
Şimdilik az oyun önereceğim. Ayın 22'sinde kış indirimleri var. O zaman asıl oyun alacaksınız. Ama ben şimdiden indirimlerde olan oyunları yazayım.

Önerdiğim oyunlar

https://store.ubi.com/on/demandware.store/Sites-tr_ubisoft-Site/en_TR/Product-Variation?pid=5e849c6c5cdf9a21c0b4e731&dwvar_5e849c6c5cdf9a21c0b4e731_Platform=pcdl&edition=Standard Edition&source=detail

AC Valhalla. Origins Odyssey den sonra oynanması gereken bir oyun. 5 ocaktan sonra zam bekleniyor. Şu an bence alınması gereken bir oyun.

Konusu: Suikastçı vs tapınakçılar arasında geçen savaş.
Türü: Aksiyon RPG

RDR 2 kesin alın bakın gidin alın. Üstüne çok konuşmaya gerek yok bu oyunun.

Normalde 280 lira bu paket. Bu sitede 51,33 TL. Rogue-like oyun seviyorsanız alınır. Sevmiyorsanız da alınır. Size türü sevdirir. Güzel oyundur. 2D olduğuna bakmayın. Atmosferi falan içine çekiyor gerçekten.

Deluxe versiyonu alın. Online oyun arıyorsanız bu oyunu alabilirsiniz. Bir bakın severseniz alın. Online rekabetçi bir oyundur.

Bu fiyat bu oyuna çok uygun.

Celeste de alınır. Güzel oyundur. Zor oyundur. Farklı bir deneyim.

Cuphead cidden zor bir oyun. Gamepadiniz varsa oynayın.

Witcher 3 GOTY Edition'ı da kesinlikle alın.

Ori'yi de kesinlikle alın. Metroidvania türünün en iyilerindendir.

GTA V seviyorsanız alınır.

Disco Elysium en iyi RPG oyunlarından biridir. Belki de en iyisidir.

Arkadaşınız varsa güzel bir oyun. Chill. Kafa dağıtmalık. Stres atmalık.

Game Pass'ten önerdiğim oyunlar:

2 aylık bedava game pass alma:
Çok teşekkürler harika olmuş yazı bilgisayar da kargoya verilmiş bu arada yarın geliyor testler bitsin hemen başlayacağım🙏

r4NG3r

80+ Silver
Hangi bir oyuna para vereceksin hocam parayı bol buldun heralde?Torrent öneririm sana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Crash bandicoot’a 80 lira vermeyi dusunuyordum,
Dün fitgirlden indirdim 30 gblik oyunu 3 gb yapmışlar indirmem 3 dk kurmam 10 dk surdu sorunsuz calisiyor 80 tlm cebimde kaldi

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Rdr 2 oynayabilirsin şuan indirimde hatta witcher 3 goty al 14₺ indirimde 24 Aralık'ta next gen güncellemesi geliyor

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Hangi bir oyuna para vereceksin hocam parayı bol buldun heralde?Torrent öneririm sana

Dün fitgirlden indirdim 30 gblik oyunu 3 gb yapmışlar indirmem 3 dk kurmam 10 dk surdu sorunsuz calisiyor 80 tlm cebimde kaldi
Virüs bulaşıyormuş craklere virüs koyuyorlarmış

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,386
İsim
Fatih
Hocam bence bütçenizi Pre-Game Awards Sale (yani şu anki indirim döneminde) döneminde bitirmeyin hatta az bir kısmını harcayın kış indirimlerinde Crysis Serisi, Mafia Trilogy vs. paketler indirime girdiğinde onlara bakın. Daha fazla oyunda indirim olacaktır kış indirimlerinde.

Kanka 80 TL cebinde kaldı da orada çalışan insanların saatlerce harcadığı emek nerede kaldı? Bu alanda çalıştığım için ben senin gibi düşünmüyorum sanırım. Yine de sen bilirsin.

r4NG3r

80+ Silver
Bu işin bana göre sana göresi yok.
Bana göre olmadığına göre varmış demekki

Son 3 ayda bedavaya oynadığım izlediğim oyun/filmleri torrentten indirmemiş olsam cebimden 1 asgari ücret çıkacaktı 😂 bizim gibi 3. Dünya ulkesinde torrente karşıyım muhabbeti yapmak icin parayi bol bulmuş olmak lazim

Hocam bence bütçenizi Pre-Game Awards Sale (yani şu anki indirim döneminde) döneminde bitirmeyin hatta az bir kısmını harcayın kış indirimlerinde Crysis Serisi, Mafia Trilogy vs. paketler indirime girdiğinde onlara bakın. Daha fazla oyunda indirim olacaktır kış indirimlerinde.

Kanka 80 TL cebinde kaldı da orada çalışan insanların saatlerce harcadığı emek nerede kaldı? Bu alanda çalıştığım için ben senin gibi düşünmüyorum sanırım. Yine de sen bilirsin.
Emeklerine benim bir katkım veya zararım olmadı.torrent indirmeseydimde zaten o oyunu 80 TL verip almayacaktim

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Hocam durumu olmayan birisi mecburen kullanıyor yapacak bir şey yok. Herkes aynı şartlarda değil.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,386
İsim
Fatih
Hocam durumu olmayan birisi mecburen kullanıyor yapacak bir şey yok. Herkes aynı şartlarda değil.
Bunu anladığım için kimseye kullanmasın demiyorum zaten hocam. Şartlar ortada.

Müner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mustafa Üner
bence rdr gow gibi oyunlarla başlamayın sonra başka oyun oynayasınız gelmez

Top Bottom