Neler Yeni

Oyun ve Günlük Kullanım İçin Kulaklık Önerisi

Vuenx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Eren
Bütçe
2200
Deprem sonrası ağır hasarlı evimden sadece bilgisayarımı çıkarabildim. Daha sonra eve girdiğimde ise tüm ekipmanlarım çalınmıştı. Bende artık yavaş yavaş yeni hayatımda normale dönmeye çalışıyorum. Deprem felaketinde etkilenen herkese öncelikle büyük geçmiş olsun. Uzun bir süre Steel Series Arctis 3'ü kullandım rahatlığı beni çok tatmin etmişti. Genelde FPS oyunları oynuyorum benim için ön planda olan kafa rahatlığı 7.1 performansı ve mikrofon ses kalitesi. Piyasada alttaki kulaklıklar ilgimi çekti sizce bu fiyat bandında benim için en uygun kulaklık ne olur ? Kullanıcı deneyimlerinize ve önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler.

Steelseries Arctis Prime 1.549,00 TL
Steelseries Nova 3 2.096,90 TL
Steelseries Arctis 5 2.249,00 TL
Hyper x Cloud 2 1.697,23 TL
Hyper x Cloud 2 Alpha 2.026,97 TL

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,908
İsim
bilo
Discord
b1l0
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Razer blackshark v2 bakabilirsin.

Vuenx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Razer blackshark v2 bakabilirsin.
Sanırım ses kartlı ve kartsız modeli var. Aralarında deneyim olarak büyük bir fark var mı?

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,908
İsim
bilo
Discord
b1l0
Sanırım ses kartlı ve kartsız modeli var. Aralarında deneyim olarak büyük bir fark var mı?
Düz v2nin ses kalitesi biraz daha iyi mikrofonu çıkabiliyor, pedleri kumaş ped kablosu biraz daha kaliteli olması lazım bildiğim kadarıyla.

Vuenx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düz v2nin ses kalitesi biraz daha iyi mikrofonu çıkabiliyor, pedleri kumaş ped kablosu biraz daha kaliteli olması lazım bildiğim kadarıyla.
Razer biraz kaba duruyor gibi geldi birde razer ürünlerinde bir deneyimim olmadığı için biraz tedirgin yaklaşıyorum razera. Konuda liste şeklinde yazdığım kulaklıklar arasında var mı bir önerin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,934
Üyeler
156,860
Son üye
iboshko
Top Bottom