Neler Yeni

Oyuncu Koltuğu Önerisi

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Fab V4 var 1 seneyi geciktir antalya gibi bi yerde bile yazlari terletmeden atlattik ve cok memnunum almak istiyorsan alabilirsin 3k iken almıştım her gecen gun artıyor

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Emre Yılmaz
Hocam benim boşta xprime cool kumaş oyuncu koltuğu var. Ofisten nuruş koltuk getirmiştim o sebeple kullanmıyorum. Bak istersen hoşuna giderse dm’den konusalım
Teşekkür ederim hocam sıfır almayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fab V4 var 1 seneyi geciktir antalya gibi bi yerde bile yazlari terletmeden atlattik ve cok memnunum almak istiyorsan alabilirsin 3k iken almıştım her gecen gun artıyor
Oturma yeri sünger kalitesi nasıl hocam? Diğer markalara göre daha alt kalite olduğu söyleniyor

GirayHan

80+ Gold

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Teşekkür ederim hocam sıfır almayı düşünüyorum

Oturma yeri sünger kalitesi nasıl hocam? Diğer markalara göre daha alt kalite olduğu söyleniyor
diger markalari kullanmadim hocam ama hawk kotu bir firma degil eski sahin mobilyalarinin yenilenmis hali. yillardir bu sektordeler diye biliyorum mobilya kisminda. sungerler sekil bile degistirmedi yumusaklik hala ayni 2 seneye yakin olcak. ben bide musteri memnuniyetlerine cok hayran kalmistim telefonla arayip surasi niye boyle dedim hemen alt takim yollayalim fln dedi adamlar bana mesela genede sen bilirsin digerlerini kullanmadim kullanan arkadaslar deneyimini paylaşsin

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Emre Yılmaz
yerli alacaksan sen bilirsin ben o bütçeye yerli önermiyorum bakma xdrive attım önce 1 tane o da baya fiyatı düştüğü içindi.
Bu da mı yerliymiş :D Ben ürün olarak bakıyordum. Kim ne önermiş vs.

Selimi

80+
yerli malı koltuklar sağlamlık üzerine değil ciddi kazanç üstüne imal ediliyor yani 2 liraya 5 lira istiyorlar.

1 kullandıkları amotisörler class seviyesi düşük
2 kullandıkları dns sünger kalınlığı düşük
3 koltuk şasesinde kullanılan meteryaller kötü
4. işçilik kalitesi zayıf kullandıkları suni deri kötü
5. koltuk bağlantı noktaları kötü kullandıkları parçalar kötü
satın alabileceğin tr'de bulabileceğin dünyaca ünlü en iyi koltuk markaları

1. dxracer
prince modelini atmıştım

2. ak racing

3.e-blue

Kesinlikle katılıyorum. Çok uyguna mâl ettikleri sandalyeleri fahiş fiyatlara satıyorlar. Oyuncu koltuklarının tasarımlarını pek sevmediğim için Seduna'nın Thunder Pro modeline bakıyordum 3k yı hak edecek bir koltuk değil ama 3k işte.

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
yerli alacaksan sen bilirsin ben o bütçeye yerli önermiyorum bakma xdrive attım önce 1 tane o da baya fiyatı düştüğü içindi.
10-15e ne önerirsin hocam? bel boyun ve sırt için ortopedik olup terletmeyecek bir şey arıyorum

GirayHan

80+ Gold
10-15e ne önerirsin hocam? bel boyun ve sırt için ortopedik olup terletmeyecek bir şey arıyorum
direkt olarak dxracer air pro.

Kesinlikle katılıyorum. Çok uyguna mâl ettikleri sandalyeleri fahiş fiyatlara satıyorlar. Oyuncu koltuklarının tasarımlarını pek sevmediğim için Seduna'nın Thunder Pro modeline bakıyordum 3k yı hak edecek bir koltuk değil ama 3k işte.
fiyat 6'k civarına çıktığı an avrupa amerika üretimi koltuklar parlar hocam. hiç gidipte 5 -8 bin liraya yerli malı koltuk alınmaz. zorunlu olmadıkça da alınmamalıdır.

Top Bottom