Neler Yeni

Oyuncu koltuk önerisi

CycL0ne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Skati
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ege Gökçe
Merhaba bu ürün şuanda 1800 TL'ye geliyor almak mantıklı mı gerekli midir yoksa hiç gerek yok ofis koltuğu al geç mi ?

Ayrıca 1000 TL dolaylarında gerçekten rahat bunu alabilirsin diyebileceğiniz ofis koltuğu veya oyuncu koltuğu var mı ?
dostum bunun kullanıcı yorumlarına bakarak alabilirsin ne kadar güvenilir bilemiyorum ama şu piyasada 1800tlye oyuncu koltuğu bulmak aşırı zor değerlendirebilirsin

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
dostum bunun kullanıcı yorumlarına bakarak alabilirsin ne kadar güvenilir bilemiyorum ama şu piyasada 1800tlye oyuncu koltuğu bulmak aşırı zor değerlendirebilirsin
Rampage x jammer oyuncu koltuğu almıştım 1300 1400 civarıydı sanırım bu koltuk 1 k altındaydı şimdi 1.800 olmuş beh anasınj

CycL0ne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Skati
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rampage x jammer oyuncu koltuğu almıştım 1300 1400 civarıydı sanırım bu koltuk 1 k altındaydı şimdi 1.800 olmuş beh anasınj
Hocam sizce oyuncu koltuğu gerçekten gerekli mi en azından verdiğimiz paranın karşılığını alabiliyor muyuz ?

BerkW

80+ Bronze
Hocam sizce oyuncu koltuğu gerçekten gerekli mi en azından verdiğimiz paranın karşılığını alabiliyor muyuz ?
uzun saatler boyunca pc basındaysanız bence gerekli hocamben rastgele bi koltukta oturuyorum cidden kalcamı cok agrıtıyor ve rahat degilim ama koltuga oturunca fark ettiriyor bence

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Görüntü olarak odada güzel duruyor ha gereklimi derseniz açı önemli belinizi falan yaslayabiliyor ve rahatsanız gerek yok bence ama dediğim gibi rahat sa oturduğunuz yer onun dışında çokta bir artısı yok

ZorTİnaYtİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Eyupcan
Merhaba bu ürün şuanda 1800 TL'ye geliyor almak mantıklı mı gerekli midir yoksa hiç gerek yok ofis koltuğu al geç mi ?

Ayrıca 1000 TL dolaylarında gerçekten rahat bunu alabilirsin diyebileceğiniz ofis koltuğu veya oyuncu koltuğu var mı ?

onurfndkc

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Onur

Aynı oyuncu koltuğunu kullanıyorum ben sitesinden almıştım kargo biraz geç gelmişti sağlamlık ve fonksiyonel olarak kaliteli lakin oturma süngeri biraz sert geldi bana. Bel desteğinde ki yastıkda biraz küçük kalıyor onun dışında fiyat performans olarak alınabilir bir koltuk.

CycL0ne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Skati
Aynı oyuncu koltuğunu kullanıyorum ben sitesinden almıştım kargo biraz geç gelmişti sağlamlık ve fonksiyonel olarak kaliteli lakin oturma süngeri biraz sert geldi bana. Bel desteğinde ki yastıkda biraz küçük kalıyor onun dışında fiyat performans olarak alınabilir bir koltuk.
Oturduğunuz yerde çökme vs var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,559
Üyeler
143,697
Son üye
ufuk42
Top Bottom