Neler Yeni

Oyundayken mavi ekran aldım

MigrosJET

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Martyn McMillan
Valorant oynarken bilgisayar kapandı ve açtığımda mavi ekran geldi. Minidump dosyasının linkini ekledim, sebebi hakkında bilgilendirebilecek olursa çok sevinirim.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,533
İsim
Emre Zengin
Valorant oynarken bilgisayar kapandı ve açtığımda mavi ekran geldi. Minidump dosyasının linkini ekledim, sebebi hakkında bilgilendirebilecek olursa çok sevinirim.
Valorant Vanguard'dan kaynaklı hata vermiş. Kaldırıp tekrardan kur hocam. ThrottleStop'u da kaldır hocam. Sanal bir ethernet sürücüsü kurmuşsun. Hangi programdan kaynaklı olduğunu anlamadım. Onu da kaldır. Aygıt yöneticisinde ünlemli bir aygıt var mı bakar mısın?
BIOS güncellemeni de yap hocam. https://www.dell.com/support/home/e...g/0-TkcwdWIzaEVLSXhSVkdZNFdwMG8vUT090/drivers

MigrosJET

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Martyn McMillan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valorant Vanguard'dan kaynaklı hata vermiş. Kaldırıp tekrardan kur hocam. ThrottleStop'u da kaldır hocam. Sanal bir ethernet sürücüsü kurmuşsun. Hangi programdan kaynaklı olduğunu anlamadım. Onu da kaldır. Aygıt yöneticisinde ünlemli bir aygıt var mı bakar mısın?
BIOS güncellemeni de yap hocam. https://www.dell.com/support/home/e...g/0-TkcwdWIzaEVLSXhSVkdZNFdwMG8vUT090/drivers
Cevabınız için teşekkür ediyorum. Sanal ethernet sürücülerini kaldırdım. ThrottleStop'u laptop çok ısındığı için kullanıyordum, hiç mi kullanmayayım?
Aygıt yöneticisi temiz görünüyor:
1705955805319.png

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,533
İsim
Emre Zengin
Cevabınız için teşekkür ediyorum. Sanal ethernet sürücülerini kaldırdım. ThrottleStop'u laptop çok ısındığı için kullanıyordum, hiç mi kullanmayayım?
Aygıt yöneticisi temiz görünüyor:
Alıntıyı görüntüle
ThrottleStopta hata ayrıntılarında vardı hocam. 1 hafta bak bakalım sorun olacak mı? Bu dediklerimin hepsini yap bakalım. 1 hafta sorun yaşamazsan geri yüklersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,619
Üyeler
152,708
Son üye
TheFuiiz
Top Bottom