Neler Yeni

OYUNLARDA CIZIRTI SESİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sametefe alan
Özellikle ets girdiğim zaman artan cızırtı sesi var ve her sahne değiştiğinde cızırtı sesi de değişiyor çoğalıyor azalıyor inceliyor kalınlaşıyor vs. sahne değişimi derken iç kameradayken dış kameraya geçme gibi yada menüde beklerken tırı inceliyorlya sahne değişiyor bi sağdan bi soldan gösteriyor vs vs cızırtı sesi değişmekte anakarttan geliyor gibi geldi kulağıma yardım ederseniz severim

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Ramazan Yiğit Demir
Özellikle ets girdiğim zaman artan cızırtı sesi var ve her sahne değiştiğinde cızırtı sesi de değişiyor çoğalıyor azalıyor inceliyor kalınlaşıyor vs. sahne değişimi derken iç kameradayken dış kameraya geçme gibi yada menüde beklerken tırı inceliyorlya sahne değişiyor bi sağdan bi soldan gösteriyor vs vs cızırtı sesi değişmekte anakarttan geliyor gibi geldi kulağıma yardım ederseniz severim
Coil Whine galiba elektriğimsi cızırtı sesi gibiyse . Zararı yok safi ses

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Ekran kartından büyük ihtimalle. Coil whine nedir arastır. Sorun bu gibi.

soul

80+ Silver
Ekran kartından gelir. Bobin sesi olarak tanımlanır.
Coil whine.
PC ye hiçbir zararı yok ses yapmaktan başka, endişelenme.

Top Bottom