Neler Yeni

Oyunlarda cpu ve gpu kullanımı

Ronin72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cemal
Hayırlı günler 2 gün önce laptop aldım asus tuf gaming a15 amd ryzen 7 7735hs ekran karti Rtx 4050 valoran oynuyorum orta seviyede düşük fps alıyorum ve sanki cpu ve gpu da tam performans vermiyor gibi acaba valorant ayarlarında mı yanlışlık yapıyorum laptobu aynısı olupta yüksek cozunurluk ayarlarını paylaşabilir mi

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
772
İsim
Sercan GÖKALP
Hayırlı günler 2 gün önce laptop aldım asus tuf gaming a15 amd ryzen 7 7735hs ekran karti Rtx 4050 valoran oynuyorum orta seviyede düşük fps alıyorum ve sanki cpu ve gpu da tam performans vermiyor gibi acaba valorant ayarlarında mı yanlışlık yapıyorum laptobu aynısı olupta yüksek cozunurluk ayarlarını paylaşabilir mi
Sen bi veri paylaşırsan anca yorum yapabiliriz. MSI afterburner ile değerlerin ekran görüntüsünü alıp yada fotoğrafını çekip atabilir misin? Bu şekilde bir şey diyemeyiz çünkü kardeşim

Ronin72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen bi veri paylaşırsan anca yorum yapabiliriz. MSI afterburner ile değerlerin ekran görüntüsünü alıp yada fotoğrafını çekip atabilir misin? Bu şekilde bir şey diyemeyiz çünkü kardeşim
İlk defa bir foruma kaydoldum ve ilk defa bi forum da konu açtım kardeşim özür dilerim

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
772
İsim
Sercan GÖKALP
İlk defa bir foruma kaydoldum ve ilk defa bi forum da konu açtım kardeşim özür dilerim
Yok yok yanlış anlama beni ben öyle sert bir şekilde söylemedim öyle anlaşıldıysa kusura bakma 😂 sen dediklerimi paylaş yardımcı olunur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer cevap gelmezse postun en üstünden konuyu yükselt dersen tekrar en üste çıkar. Arada bir yaparsan cevap gelir çünkü yeni konu açıldıkça senin ki aşağılara inecek haliyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,035
Üyeler
155,507
Son üye
emre93719
Top Bottom