Neler Yeni

Oyunlarda düşük fps alıyorum Herhangi bir performans arttırıcı önerecek varmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enis Kelebek
Instagram
enis.kelebek
Steam
Pussy MAGNET
Discord
Pussy MAGNET#7452
Çoğu oyunda pc iyi olmasına(Gtx 1050 var) rağmen düşük fps alıyorum sebebini daha önceki forum başlıklarındada bulamadım.
Eğer kullandınız veya önerebilceğiniz performans arttırıcı uygulamalar varsa bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
mert yüksel
1. Etken bios. Güncel sürümü tekrar yükle ve ramlerini performans frekansına çek.
2. Etken Windows ve Driverlar. Aynı şekilde onlarıda en son versiyona güncelle.
3. Oyun içi görüntü ve gölge vs ayarları. Görüntüyü biraz bozarak sana en uygun hale getirip performansı arttırabilirsin.
4. Etken oyunla ilgili optimizasyon sorunları olabilir forumları lütfen bir oku , herhangi bir genel sorun varmı diye.
Umarım faydalı olabilmişimdir...

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enis Kelebek
Instagram
enis.kelebek
Steam
Pussy MAGNET
Discord
Pussy MAGNET#7452
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direk Hp Omen 15 var (hazır laptop) Mesela örnek veriyim fortineede en düşük ayarlarda 20-30fps alıyorum R6 da en düşük ayarlarda 20-30fps alıyorum bence hiç normal deil sizce sebebi nedir (tüm driverler vs. güncel)

yerçileği

80+ Bronze
Direk Hp Omen 15 var (hazır laptop) Mesela örnek veriyim fortineede en düşük ayarlarda 20-30fps alıyorum R6 da en düşük ayarlarda 20-30fps alıyorum bence hiç normal deil sizce sebebi nedir (tüm driverler vs. güncel)
kardeşim dediğim gibi muhtelemen pcnde 2 tane ekran kartı var ayni bir harici ekrankartı 2.si dahili yani işlemciye gömülü olarak gelen muhelemen pcen gömülü olanı kullanıyordur bendede öyleydi ben eski driveri kullanıyorum sorunumu böyle çözdüm ama tabii ki en öenrilen güncel driver driverin eskisini kurmadan önce bir format at öyle dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enis Kelebek
Instagram
enis.kelebek
Steam
Pussy MAGNET
Discord
Pussy MAGNET#7452
kardeşim dediğim gibi muhtelemen pcnde 2 tane ekran kartı var ayni bir harici ekrankartı 2.si dahili yani işlemciye gömülü olarak gelen muhelemen pcen gömülü olanı kullanıyordur bendede öyleydi ben eski driveri kullanıyorum sorunumu böyle çözdüm ama tabii ki en öenrilen güncel driver driverin eskisini kurmadan önce bir format at öyle dene
Pc de 2 ekran kartı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enis Kelebek
Instagram
enis.kelebek
Steam
Pussy MAGNET
Discord
Pussy MAGNET#7452
kardeşim bilgisayar sağ tık özellikler diyip ss atarmısın
1588073250125.png

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Dostum iki tane ekran kartı var ya 🤣
Sistemin büyük ihtimalle şuan hd graphics 630 kullanıyor
Onu gtx 1050 yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Yunus Emre Baykal
Wise game booster kullanıyorum.İşe yarıyor.Unlostun bilgisayar hızlandırma rehberindeki işlemleride yapmanı tavsiye ederim.

Top Bottom