Neler Yeni

Yardım Oyunlarda PING Artışı ve Düşük Download&Upload hızı

Ventoru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Malik
Merhaba,bundan yaklaşık 1 sene öncesine kadar TTnet kullanıcısıydım İnternet sağlayıcımın bana sunduğu hız 28 mbps idi.Fakat bu hızı sabit olarak alamıyordum bazen 16mbps bazende o kadar yavaşlıyordu ki artık internet kopma derecesine geliyordu ve 100kbps ye kadar düştüğünü gördüğüm oldu.Şimdi TurkNet kullanıcısıyım turknet bize TTnet'in altyapısı kullandığını mahallemizde başka port olmadığını söyledi ve aldığım paket 16Mbps fakat yine oyunlarda Örn:CS.GO 40 pingten aniden 300 pinglere ordan 1500 pinglere kadar çıktıgını gördüğüm oluyor sıksık TurkNet'ten destek talebi istediğimde bana kablolu bir şekilde bağlanmamı söylediler.Kablolu bağlanınca internet hızım 11mbps çıkıyor . Fakat modem evin salonunda olduğu için bilgisayardan modeme kadar kablo çekmem zor ve hoşnut bir görüntü olmuyor.Bende Asus Usb-N14 kablosuz wifi sağlayıcısı var ve modeme o şekilde bağlanıyorum.Her iki internet sağlayıcısındada aynı sorunu yaşıyorum sizce sorun nedir ? Altyapıda vs. bir sorun mu var yoksa bizden kaynaklı bir sorunmudur ? Eğer sorun altyapı vs. den kaynaklı ise talep açıp destek ekibi mi çağırmam gerekiyor ? Yardımlarınızı bekliyorum :)

Ekler

• 1inci.png
    1inci.png
    52.6 KB · Hit: 41
  • 2inci.png
    2inci.png
    29.4 KB · Hit: 40

Ventoru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Malik
hat değerlerinde sorun yok az bi crc var oda bir şey yapmaz iss ile konuşman lazım vdsl altyapı cektire biliyorsan çektir adsl bu devirde çekilmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide sorunun neAlıntıyı görüntülerden kaynaklandığını bu şekilde bula bilirsin
Peki bu ISS ' ye nasıl başvuruyoruz ve ne dememiz gerekiyor şu yerde yaşıyorum vdsl gelme ihtimali varmı gibisinden mi

FRAX

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Peki bu ISS ' ye nasıl başvuruyoruz ve ne dememiz gerekiyor şu yerde yaşıyorum vdsl gelme ihtimali varmı gibisinden mi
vdsl icin bölge müdürlüğüne başvurman lazım ama sen müşteri hizmetlerini ara bi sor onlar yardımcı olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,115
Üyeler
154,871
Son üye
Zundap33
Top Bottom