Neler Yeni

Oyunlarda takılmalar oluyor yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
elgin arslan
Arkadaşlar bir kaç gün önce yine aynı konuyu açmıştım orda bir kaç kişi yapabileceğim şeyleri söyledi onları yaptım ama sonradan tekrar takılmalar olmaya başladı maksimum war thunder oynuyorum onda ise grafikleri orta ile yüksek arası birşeyler yaptım fakat sadece war thunder değil çoğu oyunda takılmalar oluyor foxhole adlı oyunu oynuyorum men of war gibi oyunları oynuyorum bunlarda takılmalar olmuyor fakat war thuder ve wot gibi oyunlarda takılmalar yaşıyorum acaba işlemcim mi yetmiyor diye düşünüyorum ama pc yi alalı 3 ay oluyor ilk zamanlarda wt ve wot ta yüksek ayarlarda rahatça oynayabiliyordum sorunum ne olabilir nasıl bir çözüm yapabilirim cevaplarınızı bekliyorum SİSTEM: R3 1200 AF SAPPHIRE RX 570 4GB ITX E.K. 8GB 3000MHZ RAM 240GB SSD 500GB HDD

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,475
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Dostum işlemcin yetiyor, AF modeli olduğunu zaten belirtmişsin, grafikleri yükseltikçe RAM kullanımı artar ve dediğin oyunlar RAM isteyen oyunlar, RAM takviyesi yaptığında sorun büyük ihtimalle çözülecektir, 2. olabilecek durum ise HDD eski ise ve oyunlar ona kurulu ise Droplar meydana gelebilir. Bazı oyunlarda yeni HDD'lerde de droplar yapabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
elgin arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SSD Adata nın HDD alalı 1 ay oluyor seagate in ki arada arma 3 oynuyorum hdd de sadece arma 3 var wt ve wot ise ssd de

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,089
İsim
Mert Metshi
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
elgin arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet su630
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama ben ssd de bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum burda bir arkadaşın dediği gibi belki ram ile alakalı olabilir ama dediğim gibi pc alalı 3ay oluyor ilk haftalarda böyle bir sıkıntım yoktu ayrıyetten şuanda ram takviyesi yapamam

Evet arkadaşlar cevap bekliyorum

Son düzenleme:

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,089
İsim
Mert Metshi
Evet su630

Ama ben ssd de bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum burda bir arkadaşın dediği gibi belki ram ile alakalı olabilir ama dediğim gibi PC alalı 3ay oluyor ilk haftalarda böyle bir sıkıntım yoktu ayrıyetten şuanda ram takviyesi yapamam

Evet arkadaşlar cevap bekliyorum
O ssd sorunlu

Top Bottom