Neler Yeni

Yardım oyunlardaki fps ve sıcaklık değerlerim iyi mi acill pubg ve watch dogs 2

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Taha yücel
ekran kartım gigabyet rtx 2060 işlemcim ryzen 5 3600

watch dogs 2 de max ekran kartım 64 derece işlemcim 70 72 dereceydi fps değerlerim 60 ile 75 arasında değişti

oyun ayarlarım
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Pubg dede min 100 max 125 fps alıyorum sıcaklık değerlerim ekran kartı 72 işlemci 66
uv yapmıştık @kandes22 ile ama sıcaklık 72 derece oldu 2 kere drop yedim çok kısa sürelik

pubg ayarlarım
Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

bişey daha sorcam bios sürümüm f51 b450m s2h yeni sürümler gelmiş güncellemelimiyim hangisini indirim
afsfg.jpg

bide 3 -4 aydır Pc yi temizlemiyorum tozlandı ondan dolayı fps ve sıcaklıklarda sorun yaşamış olabilirmiyim

@keremcnsz24
@5x_d4emon
@crazyreign
@Mehmet Yılmaz
@Emir Aydın
@TECHNO
@NakreS14
@shatZ!

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
ekran kartım gigabyet rtx 2060 işlemcim ryzen 5 3600

watch dogs 2 de max ekran kartım 64 derece işlemcim 70 72 dereceydi fps değerlerim 60 ile 75 arasında değişti

oyun ayarlarım Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

PUBG dede min 100 max 125 fps alıyorum sıcaklık değerlerim ekran kartı 72 işlemci 66
uv yapmıştık @kandes22 ile ama sıcaklık 72 derece oldu 2 kere drop yedim çok kısa sürelik

PUBG ayarlarım Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

bişey daha sorcam bios sürümüm f51 b450m s2h yeni sürümler gelmiş güncellemelimiyim hangisini indirim
Alıntıyı görüntüle

bide 3 -4 aydır Pc yi temizlemiyorum tozlandı ondan dolayı fps ve sıcaklıklarda sorun yaşamış olabilirmiyim

@keremcnsz24
@5x_d4emon
@crazyreign
@Mehmet Yılmaz
@Emir Aydın
@TECHNO
@NakreS14
@shatZ!
Tozlanmalardan dolayı FPS drop yemiş olabilir misiniz tam emin değilim, lakin BIOS sürümün güncel değil bundan dolayı arada yiyor olabilirsin. BIOS'u en son sürüme güncelle derim. Sıcaklıklar hakkında bilgim yok. Gigabyte Windforce serisi ise bu sıcaklıklar biraz normal gibi. Windforce serisi ısınma sorunlu çünkü.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windo
Tozlanmalardan dolayı FPS drop yemiş olabilir misiniz tam emin değilim, lakin BIOS sürümün güncel değil bundan dolayı arada yiyor olabilirsin. BIOS'u en son sürüme güncelle derim. Sıcaklıklar hakkında bilgim yok. Gigabyte Windforce serisi ise bu sıcaklıklar biraz normal gibi. Windforce serisi ısınma sorunlu çünkü.
windforce değil bu aralar ısınmaya başladı normalde bu kadar ısınmıyordu uv yapmıltık kandess22 ile ama o zamanlar en az 3 haftada pc yi temizliyordum şimdi temizleyeyim bir daha test yapim bide bişey sorcam biosun f61a sürümünü mü yoksa f61 sürümünümü indirim

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
windforce değil bu aralar ısınmaya başladı normalde bu kadar ısınmıyordu uv yapmıltık kandess22 ile ama o zamanlar en az 3 haftada pc yi temizliyordum şimdi temizleyeyim bir daha test yapim bide bişey sorcam biosun f61a sürümünü mü yoksa f61 sürümünümü indirim
@cfranko daha iyi bilir BIOS işini. Bu arada sistemi alalı ne kadar oldu? Ne sıklıkla kullanıyorsunuz günde?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@cfranko daha iyi bilir BIOS işini. Bu arada sistemi alalı ne kadar oldu? Ne sıklıkla kullanıyorsunuz günde?
alalı 6 ay felan oldu her gün kullanıyorum günün genelde 16:00da açarım pcyi okul olmadında gece 2- 3 e kadar açık olur okul varken online dersler sabah açarım 12 ye kadar sonra kapatır yatarım yine 16:00 o saatlerde açarım

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
alalı 6 ay felan oldu her gün kullanıyorum günün genelde 16:00da açarım pcyi okul olmadında gece 2- 3 e kadar açık olur okul varken online dersler sabah açarım 12 ye kadar sonra kapatır yatarım yine 16:00 o saatlerde açarım
6 ayda bu sıcaklıklar normal değil. İsterseniz sistemin komple termal bakımlarını yeniden yaptırın. Belki termal macunu eskimiş olabilir.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
termal macun nasıl yapılır bilmiyorum ki
İnternetten bakabilirsiniz. İşlemciyi kendiniz de halledersiniz, ama ekran kartı için bilen birisinin yapması daha doğru olur.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
ekran kartı için kime yaptırcamı bilmiyorum ki etrafımda bilen kimse yok
Güvenebileceğiniz bir bilgisayarcıya yaptırabilirsiniz. Ya da ne bileyim Vatan Bilgisayar yapabilir bunu, İtopya yapabilir. Tam emin değilim ama sorup soruşturmak lazım.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,700
Üyeler
153,753
Son üye