Neler Yeni

Oyunlardaki Kanser Kitle

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Şu kanser kitle hakkında ne düşünüyorsunuz?
League of Legends'e uzun ara sonra yeniden başladım normalde ligim gold 2-3 felan , yine zar zor gold 4 serilerine çıkmayı başardım. Ancak bugün öyle IQ Less oyuncular geldi ki takıma oyundan bir kere daha nefret ettim. 3 rank birden düştüm, bunlardan artık gına geldi siz bu kişilere karşı neler yapıyorsunuz?

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
League of Legends'e uzun ara sonra yeniden başladım normalde ligim gold 2-3 felan , yine zar zor gold 4 serilerine çıkmayı başardım. Ancak bugün öyle IQ Less oyuncular geldi ki takıma oyundan bir kere daha nefret ettim. 3 rank birden düştüm, bunlardan artık gına geldi siz bu kişilere karşı neler yapıyorsunuz?
kanka yapabilecegin tek şey soloq girceksen 2 yoksa 5 girmen yoksa çok çekersin özelliklede bi çarda diretip koridor salmayan 1 kere olunce oyunu salanlar neler neler sadece lol degil cogu oyunda aynı ekip bul bitane oynayacak yoksa sinir kanseri oluırsun

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Genelde rage quit atarım veya moralim yerindeyse sustururum. Bu arada sen gel 1 senedir LOL oynamayan bana tekrar LOL öğret beraber oynayalım.

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Godric
Malesef onlardan kurtuluş yok hocam.Acilen lig yükselip bir nebze olsun kurtulabilirsiniz.Yaş ortalaması çok küçük olduğu için normal bunlar.Hiç olmazsa tr server ında oynamayın.

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Oyunu bıraktım, single oyunlarda takılıyorum artık. Kafam rahat.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,106
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
5 arkadaşım olmadan o oyuna girmiyorum şahsen.

alicemil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
alicemil
Özellikle gold 4 ve elmas 4 böyle kendilerini diğerlerinden üstün gören yaratıklar ile dolu oyun başlıyınca "beyler muteliyorum pingleyerek iletişim kurabilirsiniz" yazıyorum kafam rahat oluyor

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Oww. Geçmiş olsun.

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
csdede kesinlikle 5 pre abi kesinlikle

HumanvVol2

80+ Bronze
Rainbow six siege çok oynarım bi sıra plat 3 olmuştum ama oyunda takımın yoksa kazanamazsın bu sezon yine girdim 15 kill alıp kaybettiğim maçlar oluyor adamlar trol yapıyor yanlışlıkla sıktım diye birbirlerini tanıyorlarsa önümüzde 4 round ölü başlıyorum almanca konuşup info veriyolardı pls english yazdım diye 2 round öldürdüler beni 180lvl ile 46lvl eşleşe biliyor eski sezonlarda gold 2 plat 3 arasındayken bu sezon bronze dan başladım :mad:(biraz uzun oldu içimi döktüm kusura bakmayın:))

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,693
Üyeler
142,158
Son üye
misafir23
Top Bottom