Neler Yeni

Oyunlardan eskisi gibi zevk alabiliyor musunuz ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,980
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Cahit Emin
Sene 2013 ,9 yaşımdayım ve need for speed oynuyoruz dayımla.Tüm kontrol onda benim tek görevim sadece x tuşuna o istediği zaman basmak.Ne kadar basit değil mi.
Başkasının tüplü bir bilgisayarı,oyun desen grafik yok hikaye yok.Ama aldığım o keyif o zevk inanılmaz.Şimdi iste kendi sistemim var 3080 ve oynadığım oyunlardan keyif alamıyormm.
The last of us gibi büyük yapımlar hariç artık oyun oynayasım bile gelmiyor.Neden böyle oluyor anlamıyorum ?
O sistemi bana verebilirsin istersen :D 2gb VRAM li gpu ile bf oynuyorum

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Ne commodore, na amiga, ne 486, ne de başkası. Bundan aldığımız keyfi yaşıtlarım harici bilmez, zaten ağlarlar şimdi 🤣

Bu arada dinozor olduğumuz ortaya çıktı 😬
IMG_7331.jpeg

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,980
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Ertuğrul Bolat
Ne commodore, na amiga, ne 486, ne de başkası. Bundan aldığımız keyfi yaşıtlarım harici bilmez, zaten ağlarlar şimdi 🤣

Bu arada dinozor olduğumuz ortaya çıktı 😬
Alıntıyı görüntüle
Bende dış görünüşüne aldanıp almıştım ama oyun zevki sıfırdı benim için.Atari salonlarında aldığım zevki vermedi.

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Bende dış görünüşüne aldanıp almıştım ama oyun zevki sıfırdı benim için.Atari salonlarında aldığım zevki vermedi.
Bu varken gidebileceğimiz atari salonu yoktu maalesef :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
hazarcoban
Çünkü bunlar gereksiz ayrıntılardı ve o cam ekranın içinde insanları yönetmek, araba sürmek, silahla ateş etmek olaganüstü bir şeydi.
Sanki biraz şeyde var gibi.O zaman ülkemizin güzel zamanlarıydı.Alım gücü yüksekti dolar düşüktü,mülteciler yoktu hayat zevkliydi.Şuan sanki 30 yıllık rutubetten harap olmuş duvarları dökülen gece kondu bir eve 4k tv alıp playstation 5 alıp içinde oyun oynamaya benziyo.Ne kadar keyif alabilirsin ki yani

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can
670 Saat Assetto corsa oynayan birisi olarak önceden grafik takıntı olduğum için ekran kart PSU değiştirdim sonra her oyunda 1 2 saat nadir anca

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Alıyorum. Fifa, cs, r6 gibi gibi

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT
Sene 2013 ,9 yaşımdayım ve need for speed oynuyoruz dayımla.Tüm kontrol onda benim tek görevim sadece x tuşuna o istediği zaman basmak.Ne kadar basit değil mi.
Başkasının tüplü bir bilgisayarı,oyun desen grafik yok hikaye yok.Ama aldığım o keyif o zevk inanılmaz.Şimdi iste kendi sistemim var 3080 ve oynadığım oyunlardan keyif alamıyormm.
The last of us gibi büyük yapımlar hariç artık oyun oynayasım bile gelmiyor.Neden böyle oluyor anlamıyorum ?
Sorumluluklarim arttikca sevmedim artik tek fifa ve ets maalesef

Vaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan Güne
Hocam farklı tür oyunlar oyna sürekli.Eski güzel yapımları oyna bağımsız yapımları oyna belki tür değiştirmek iyi gelir.

Top Bottom