Neler Yeni

Oyunları nasıl bırakırım

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammed güloğlu
Arkadaşlar ben zamanında RDR 2 Cyberpunk 2077 Elden Ring Sekiro GOW oyunlarını aldım ama oyunları açıyorum 3 dk sonra uykum geliyor bu her oyun için aksiyon olsun dedim Devil May Cry aldım yok yine uykum geliyor ve beğenemiyorum. Oynadığım oyunlar tam liste ektedir;(
Valorant
LOL
Hayatsiz gibi ikisini oynuyorum yardım edin bende hikaye oyunu oynamak istiyorum. Teşekkürler. (Forumdaki en saçma konu bu olur heralde)

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,585
İsim
kilan embappe
Sen bir hayatsızsın. Bu senin kaderin!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korku oyunu falan oynamayı dene ya da böyle gerici bir şeylere bak.

TLOU serisine bir bak. Hala uykun geliyorsa şal artık yani.

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammed güloğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen bir hayatsızsın. Bu senin kaderin!

Korku oyunu falan oynamayı dene ya da böyle gerici bir şeylere bak.

TLOU serisine bir bak. Hala uykun geliyorsa şal artık yani.
Beni kaderimle baş başa bırakmayın sırf uyumayayım diye yanında kahve alıyorum yok tık gidiyorum 3. Dk da

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Tugay gedik
Online oyuna alışınca hikayeli oyunlar sarmıyor

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammed güloğlu

Ekler

• IMG_1394.jpeg
    IMG_1394.jpeg
    443 KB · Hit: 61

Sensilt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emir
sonucu böyle. Ara ara girdim sonra sıkılıp lol girdim

+1
Saate bakılırsa dediğim sahnelere gelmemişsiniz ama o sahnelere gelecek kadar da hikayeli oyuna tahammül edemiyorsunuz.

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammed güloğlu
Saate bakılırsa dediğim sahnelere gelmemişsiniz ama o sahnelere gelecek kadar da hikayeli oyuna tahammül edemiyorsunuz.
Evet tahammül demiyelim de istiyorum ama yapamıyorum hastalık gibi bırakamıyorum. Bi sahneyi izliyorum sonra çıkıp lol giriyorum

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Arkadaşlar ben zamanında RDR 2 Cyberpunk 2077 Elden Ring Sekiro GOW oyunlarını aldım ama oyunları açıyorum 3 dk sonra uykum geliyor bu her oyun için aksiyon olsun dedim Devil May Cry aldım yok yine uykum geliyor ve beğenemiyorum. Oynadığım oyunlar tam liste ektedir;(
Valorant
LOL
Hayatsiz gibi ikisini oynuyorum yardım edin bende hikaye oyunu oynamak istiyorum. Teşekkürler. (Forumdaki en saçma konu bu olur heralde)
Günde 24 saat full oyna. En son baban gelip PC'yi kırdığında oyunu oynayabilecek bir bilgisayarın olmayacak. BU NASIL KONU?

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Valorant
LOL
metro exodus aç sesi fulle bak bakalım uyuyon mu

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammed güloğlu

Cehverix

80+
Valorant
LOL
Hayatsiz gibi ikisini oynuyorum yardım edin bende hikaye oyunu oynamak istiyorum. Teşekkürler. (Forumdaki en saçma konu bu olur heralde
Minecraft Müziklerini Aç Ve Bir Dünya Kurup Rahatla.

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammed güloğlu
Konunun son noktası olarak pc ilk aldığınızda arkadaşlarınız çağırsa bile online oynamayın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,159
Üyeler
154,189
Son üye
ginpachi
Top Bottom