Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Steam yaz indirimi tavsiyeleri

Cihangir

80+ Gold
Az kaldı.Ama bence indirmden sonra dolar 30 u görür yine karlı çıkarız da oyun alacak para kalmaz kimsede
fIyat artsada alırım pahali diye oyundan vazgeçemem kredi çeker yine alırim :D :D

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
PlayStation oyunları E-tailda daha uygun olabilir kontrol ederek alın liste çok iyi emeğinize sağlık
Bu etail denen site ortak Steam hesabı vermiyor değil mi ? Oyunun kendisini mi veriyor

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
Herkese merhaba ilk defa böyle bir şey yapıyorum kusurum varsa özür dilerim.En sonda bazı oyunları daha ucuza almanızı sağlayacak 2 yol göstereceğim aklınızda oyunlar varsa direk en alta gidebilirsiniz.

Valve Complete pack: Burada eski valve oyunlarının çoğu var Portal Half Life 1-2 vs.Bu fiyata bir daha zor bulmanız. 48,72TL
Alıntıyı görüntüle

Stick Fight: The Game :Arkadaşlarla oynamalık çıtır çerez bir oyun çöp adamalarla savaşıyorsunuz. 4.00TL
Alıntıyı görüntüle

Just Cause™ 3: Pek hikayesi yok ama can sıkıntısına birebir uçmalı kaçmalı aksiyon.Çerez fiyatına. 6,75TL
Alıntıyı görüntüle
DLC'li: 7,54TL
Alıntıyı görüntüle

Back 4 Blood:Left 4 dead'in yani hali gayet eğlenceli.Left 4 dead seven varsa kaçırmasın ama ben sıkılırım diyorsanız son günler 1 aylık gamepass yapıştırın arada bir kaç oyun daha oynarsınız. 49,80TL
Alıntıyı görüntüle

ELDEN RING: Her listenin vazgeçilmezi ilk defa indirime girdi muhteşem bir ARPG oyunu oynayışlara bakıp karar vermenizi öneririm herkese hitap etmeyebilir. 489,90TL
Alıntıyı görüntüle

God Of War: Kratos ve oğluya beraber mükemmel bir oynayış ve hikaye.Ayrıca sanırım Kratosun pcdeki tek oyunu. Kaçırmayın bir daha bu fiyata sony oyunlarını bulamayabilirsiniz. 197,40 TL
Alıntıyı görüntüle

Spiderman Remastered,Spiderman Miles Morales: Her ikiside benzer oynayışlara sahip sadece hikayeleri farklı.İçinizde minik bir Spiderman varsa alın oynayın. İkisininde fiyatı aynı. 334,33TL
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Days Gone: Last Of Us benzeri bana göre tek farkı Last Of Us gibi çarpıcı bir hikaye değil de daha çok aksiyon ve yıkım dolu bir oyun.Motorcu reisle zombilerle savaş. 108,57TL
Alıntıyı görüntüle

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition: Tam oynamadım ama kısaca kızıl saçlı ablayla robotların savaşı.Gizlilik desen var aksiyon desen var hikaye desen var bu fiyata kaçırmayın. 108,57TL
Alıntıyı görüntüle

UNCHARTED™: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu: Mükemmel bir oyun neden çünki tamamen Türkçe ve hikayesi de süper.Fiyatı diğerlerine göre biraz pahalı ama hakediyor. 299,40TL
Alıntıyı görüntüle

Mount & Blade II: Bannerlord: Hikayesini kendimiz belirlediğimiz istediğimiz gibi savaşıp hareket ettiğimiz.Daha çok rol yapma oyunu ama ustalaşırsanız mükemmel aksiyonlar yaşayacağınız bir oyun. Sanırım gamepasste de vardı. 209,99 TL
Alıntıyı görüntüle

Red Dead Redemption 2: Arthur amcayla mükemmel hikaye ve dolu dolu aksiyon.En iyi hikayeli oyunlardan biri.Sanki gerçekmiş gibi yaşayan kasabalar.Oynamamış olan varsa hemen alsın Rockstar çok sever zamları. 379,50TL
Alıntıyı görüntüle

Grand Theft Auto IV: Complete Edition: Şehrin soluk olmasını ve animasyonların bazılarını bir kenara bırakırsak hikayesi süper mekanikleri süper bi GTA oyunu.Rocktar şu ana kadar zam yapmadı ama bence artık yapar. 32,70TL
Alıntıyı görüntüle

Grand Theft Auto V: Hikayesi GTA 4 kadar beğenilmese de 3 karakterle oynanan klasik GTA oyunu oynamayan varsa alsın kesin zam gelir.İlk indirime girdiğinde 175 lira falandı sonra yükseldi fiyatı. 276,00TL
Alıntıyı görüntüle

Mafia: Definitive Edition: Bence en iyi Mafia oyunu hikayesi çok güzel.Taksiciden mafyaya uzanan pek uzun olmayan bir hikayesi var.Bence kesin alın 3 oyunu birlikte de alabilirsiniz onlar 149,60TL.Sadece bu 90,65TL
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Assassin's Creed Serisi: Teker teker anlatmak yerine hepsini birden anlatmaya çalışacağım.Makineye bağlanık soyumuzdan gelen assasinleri(suikastçi) yönettiğimiz güzel bir oyun son oyunları biraz bozmuş olsa da çok güzel bir oyun kaçırmayın indirimden sonra hemen zam geleceğini düşünüyorum.Eğer eski oyunlarını daha çok seviyorsanız Assassin's Creed Mirage ön siparişte biraz tuzlu ama güzel Epic'te 849,TL

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
(Hoşuma gidenleri koydum gerisine steam üzerinden bakabilirsiniz)

Fallout Serisi:Nükleer kıyamet sonrası hayatta kalma oyunu.Pek bilgim yok oyunlarıyla ilgili ama beğeneni çok göz atabilirsiniz.(Gamepasste var)
Alıntıyı görüntüle

Metro Serisi: Hikayesini nasıl anlatırım bilmiyorum ama çok sevdiğim bi seri bir tane oyununu 1 oturuşta bitirmiştim Epic bedava verdiği zaman.Neredeyse sudan ucuz 2 tane oyunu var diğeri de 2 çikolata parası. Kaçırmayın!
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Cyberpunk 2077:Geleceğin dünyasında V ile oynadığımız hikayeli aksiyon oyunu mükemmel bir oyun değil ama bu fiyatlara son oyunlarımız sevenine tavsiyem alsın. 399,50TL
Alıntıyı görüntüle

The Witcher® 3: Wild Hunt: Zamanında 12 lira olan eski milli oyun.Geralt abiyle Ciri'yi aradığımız aynı zamanda aşk yaşadığımız bir oyun son gelen grafik güncellemesiyle çok güzel oldu zam gelmeden kaçırmayın oynayın.Yaklaşık 20-25 saat süren bir hikayesi var. 74,99TL
Alıntıyı görüntüle
İlk iki oyunu da çerez fiyatına alınır kaçırmayın:
Alıntıyı görüntüle

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition:Ben hiç oynamadım ama beğeneni çok bi bakın hoşunuza giderse atın cebe. 87,25TL
Alıntıyı görüntüle

Far Cry Serisi:Oynamak daha nasip olmadı ama son oyunu çok beğenildi.Hikayeli hayatta kalma oyunu craft falan yapıyonuz bazen hayvan avlıyonuz vs.
Alıntıyı görüntüle

Şimdi gelelim nasıl ucuza alacağız oyunları.İki yol var:
İlki https://etail.com.tr/ burada bazı oyunlar steamdan daha ucuz ''etailextr5'' kodu ile %5 daha indirim yapıyor.
İkincisi ise çok daha kârlı:
NAYS uygulamasını indiriyorsunuz zorunlu değil ama benim linkimden kayıt olursanız hem size hem bana 20 TL geliyor.Sonra hesaba 200 TL atınca bir 20 TL daha geliyor.Steamde her 10 TL üzeri alışverişte %20 geri ödeme yapıyor.Dikkatli olun en fazla 100 lira geri ödeme alabiliyorsunuz.%20 geri ödeme sadece Steam ile sınırlı değil bu arada Epic Gamesi,Microsoft gibi yerlerde de var.

NAYS Davet linkim için özelden yazabilirsiniz

Ayrıca eğer oyuna bu kadar para vermem diyorsanız gamepass de alabilirsiniz 400 den fazla oyun var yukarıdaki oyunları bazıları da var game passte EA play de veriyor ayrıca.Bir bakın derim.
Önerebileceğiniz similasyon oyunu varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Celal Tüzün
Önerebileceğiniz similasyon oyunu varmı
Arkadaşlarla oynamak için ranch simulator olabilir çiftçi oyunu aslında tek te oynanabiliyor ama arkadaşlarla da eğlenceli olabilir.Araç sürmek istiyorsanız ETS 2 alabilirsiniz modlarla neredeyse her arabayı kullanabilirsiniz.Onun dışında İnternet cafe simulatör 1 ,2 .Asetto Corsa olabilir o da araba oyunu.Cities skylines olabilir şehir yönetme oyunu

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,194
İsim
kaan-şahin
Spider man oyunlarına şuan paranız yetmiyorsa epic games indirimlerinden alabilirsiniz kupon+Nays ile daha ucuza gelir.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,940
İsim
MehmedVII

Eren Güven

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
Çok güzel oyunlar. hemen hemen hepsini oynamıştım. İçlerinden cyberpunk ve valhalla hariç hepsi gerçekten sevdiğim oyunlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,172
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü
Top Bottom