Neler Yeni

Pakistandaki yeni virüs yüzünden tam kapanmaya geçildi!

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam yayılsa şimdiye mi kalırdı, zaten var olan bir virüsten bahsediyoruz. Bu salgın çok büyük ihtimalle sadece Pakistan ile sınırlı kalacak çünkü insandan insana değil direkt çöpten vs yayıldığı yazıyor.
Bilemiyorum hocam Biz sınıfça hastayız şuanda keza diğer 12 lerde aynı durumda sesler gidik boğazlar pert burunlar akıyor ben artık sağlık bakanının dediğinin tam tersine inanıyorum

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bilemiyorum hocam Biz sınıfça hastayız şuanda keza diğer 12 lerde aynı durumda sesler gidik boğazlar pert
Siz grip olmuşsunuzdur ya da Corona falan. Bu direkt gözü falan etkiliyormuş.

Livaković

80+ Silver
Size demedim zaten. Fikrimi beyan ettim.
Pakistandakini fitilini ateşlediler tutarmı tutmazmı diye hergün bu virüsleri neden duyuyoruz sanıyorsunuz nüfüs azaltma programını devreye sokuyotlar ya diğer ay ya diğer hafta yada 2 ay sonra bu yıl pandemi çıkartacaklar bir şekilde dünyada göller barajlar azalıyor dünyadaki nüfusu azaltmalari gerek onlara göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz grip olmuşsunuzdur ya da Corona falan. Bu direkt gözü falan etkiliyormuş.
Bizim ailede pert hocam ekstra olarak mahallede aynı şekilde

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr

GirayHan

80+ Platinum
Pislik felan ama bulaşıcı sonuç olarak yayılması durumunda kötü sonuçlar doğurabilir öldürüyorda bu virüs
bu tarz virüslerin pislikten falan oluştuğuna inanan birileri varsa şirinlere de inanıyordur sars cov2 genomunu araştırın. covid ve çıkacak olan diğer virüsler de benim fikrime göre laboratuvar ortamında genomları ile oynanan virüslerdir ki bununla ilgili virüsün kodlarında parmak izlerine rastlandığı da söyleniyor.

Livaković

80+ Silver
bu tarz virüslerin pislikten falan oluştuğuna inanan birileri varsa şirinlere de inanıyordur sars cov2 genomunu araştırın. covid ve çıkacak olan diğer virüsler de benim fikrime göre laboratuvar ortamında genomları ile oynanan virüslerdir ki bununla ilgili virüsün kodlarında parmak izlerine rastlandığı da söyleniyor.
Bu adamı dinleyin ona bakılırsa coronayada yarasadan demişlerdi adamlar üstünü örtpas etmek için asyada virüsü çıkarıyorlar neden çünkü pislikten geldi diye üzerini kapatacaklar.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu adamı dinleyin ona bakılırsa coronayada yarasadan demişlerdi adamlar üstünü örtpas etmek için asyada virüsü çıkarıyorlar neden çünkü pislikten geldi diye üzerini kapatacaklar.
banada öyle geliyorda hadi bakalım 2 haftadır ilaçlarımı kullandığım halde 1 arpa boyu yol alamadım iyileşme konusunda

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konuda ki arkadaşın bahsettiği virüs fiziksel zarar veriyor. Yayılma şeklide pazardan fabrika gibi yerlerde olduğu belirtilmiş, biliyoruz ki Pakistan dünyanın en pis ülkesi ve her yerde çöp var, bu virüste bu çöplerin en yoğun olduğu ortamlardan bulaşıyor, ki zaten var olan bir şeymiş bu, bakın internetten taa kaç sene önce vakaları görülmüş. Corona'nın biyolojik silah olduğunu düşünen birisiyim bende ama bu virüs tamamen pislikten çıkma bir şey olduğu belli.

Livaković

80+ Silver
Konuda ki arkadaşın bahsettiği virüs fiziksel zarar veriyor. Yayılma şeklide pazardan fabrika gibi yerlerde olduğu belirtilmiş, biliyoruz ki Pakistan dünyanın en pis şehri ve her yerde çöp var, bu virüste bu çöplerin en yoğun olduğu ortamlardan bulaşıyor, ki zaten var olan bir şeymiş bu, bakın internetten taa kaç sene önce vakaları görülmüş. Corona'nın biyolojik silah olduğunu düşünen birisiyim bende ama bu virüs tamamen pislikten çıkma bir şey.
Adamlar virüs deniyor zaten hangisi tutarsa diye difteri virüsününde adını duymuyorduk ama nijeryada 7 bin vaka 500 ölüyle gündeme geldi adamlar hangisi tutarsa diye kafa yoruyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Adamlar virüs deniyor zaten hangisi tutarsa diye difteri virüsününde adını duymuyorduk ama nijeryada 7 bin vaka 500 ölüyle gündeme geldi adamlar hangisi tutarsa diye kafa yoruyor
tüm tuşlara basıp bölümü geçmeye çalışıyorlar herhalde şuan

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şehri yazmışım kusurama bakmayın 😅

GirayHan

80+ Platinum
Konuda ki arkadaşın bahsettiği virüs fiziksel zarar veriyor. Yayılma şeklide pazardan fabrika gibi yerlerde olduğu belirtilmiş, biliyoruz ki Pakistan dünyanın en pis şehri ve her yerde çöp var, bu virüste bu çöplerin en yoğun olduğu ortamlardan bulaşıyor, ki zaten var olan bir şeymiş bu, bakın internetten taa kaç sene önce vakaları görülmüş. Corona'nın biyolojik silah olduğunu düşünen birisiyim bende ama bu virüs tamamen pislikten çıkma bir şey.
pislik ve mikrop'un olduğu ortamlara maruz kalan insanların bağışıklık yapısı çok temiz sterill insanlara göre daha kuvvetlidir. Buna basit örnek doktorları hemşireleri örnek verebiliriz. Bu kişiler streril kalmak zorunda oldukları için dışarda çok kolay hastalanabiliyorlar. Bahsettiğim konu bu değil. Bahsettiğim konu virüs'ün genomları ve bu laboratuar yapımı virüsler pisliğe maruz kalıp doğal mutasyon yolu ile evrilmiyorlar yukarıda da bahsettiğim gibi virüsün genomlarında %99,9 oranında insan yapısı olduğuna dair belli başlı deliller var bilimsel makalelere google amca'dan ulaşabilirsin.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
pislik ve mikrop'un olduğu ortamlara maruz kalan insanların bağışıklık yapısı çok temiz sterill insanlara göre daha kuvvetlidir. Buna basit örnek doktorları hemşireleri örnek verebiliriz. Bu kişiler streril kalmak zorunda oldukları için dışarda çok kolay hastalanabiliyorlar. Bahsettiğim konu bu değil. Bahsettiğim konu virüs'ün genomları ve bu laboratuar yapımı virüsler pisliğe maruz kalıp doğal mutasyon yolu ile evrilmiyorlar yukarıda da bahsettiğim gibi virüsün genomlarında %99,9 oranında insan yapısı olduğuna dair belli başlı deliller var bilimsel makalelere google amca'dan ulaşabilirsin.
Hocam imzanıza baktımda mt-07 hiç kafanıza geçtimi :D (geçmesinde merak ettim)

Top Bottom