Neler Yeni

Pakistandaki yeni virüs yüzünden tam kapanmaya geçildi!

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
O benim kusurum onun icin kusura bakmayın fakat şuanda eski yıllara göre vaka oranına bakınız.
Onda artış var ama bu salgının pislikten çıktığı bariz ortada. Muhtemelen Pakistan ve onun türevleri gibi pisliğin arşa erdiği ülkelere özgü bir salgın bu.

GirayHan

80+ Platinum
Merak etmeyin 1 aya ilk uçakla türkiyede 🤣 turizm sezonu bitti nüfus azaltma programını devreye sokuyorlar işts
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk gün vaka bildirisi yapıldı hocam o günden sonra hiç bir bildiri yapılmadı onu diyorum şuan durum ne kimse bilmiyor
yapılmaması zaten sorun :) covid'in ilk dönemlerini hatırlayanlar ne demek istediğimi anlayacak. bu konular hakkında fazla yorum yapmakta istemiyorum malum forum ortamındayız.

Livaković

80+ Silver
yapılmaması zaten sorun :) covid'in ilk dönemlerini hatırlayanlar ne demek istediğimi anlayacak. bu konular hakkında fazla yorum yapmakta istemiyorum malum forum ortamındayız.
Bizden laf çıkmaz hocam bir şey biliyorsanız yazmaktan çekinmeyin

WhoCares

80+ Gold
normalde pakistan çok temiz biyer insanlarin temizliği ve sokak lezzetleri ile meşhur nasıl yayıldı ki acaba hayretler içerisindeyim :kekw: :kekw:

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu salgının dünyaya yayılacağını düşünmüyorum.

Livaković

80+ Silver
Onda artış var ama bu salgının pislikten çıktığı bariz ortada. Muhtemelen Pakistan ve onun türevleri gibi pisliğin arşa erdiği ülkelere özgü bir salgın bu.
Pislik felan ama bulaşıcı sonuç olarak yayılması durumunda kötü sonuçlar doğurabilir öldürüyorda bu virüs

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Turizm Bitsin bizdede kapanma olur elbet ki olmasını istemesem de bu sorumsuzlukla olucaktır bizde her şey gizli gizli yürütülüyor bişey arşa erdimi ııh işte virüs çok yayıldı kapanma var diyorlar

Livaković

80+ Silver
Bu salgının dünyaya yayılacağını düşünmüyorum.
Ben sadece konusunu açtım kapanır kapanmaz demezim 🤣

Turizm Bitsin bizdede kapanma olur elbet ki olmasını istemesem de bu sorumsuzlukla olucaktır
Hocam afedersiniz soğuktan bi taraflarım donuyor önceki konularımı bilirseniz yeni bir gelişme olsa aktarıyorum haber bülteni gibiyim 🤣

Sezon kapandı en azından burda

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Pislik felan ama bulaşıcı sonuç olarak yayılması durumunda kötü sonuçlar doğurabilir öldürüyorda bu virüs
Hocam yayılsa şimdiye mi kalırdı, zaten var olan bir virüsten bahsediyoruz. Bu salgın çok büyük ihtimalle sadece Pakistan ile sınırlı kalacak çünkü insandan insana değil direkt çöpten vs yayıldığı yazıyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ben sadece konusunu açtım kapanır kapanmaz demezim 🤣

Hocam afedersiniz soğuktan bi taraflarım donuyor önceki konularımı bilirseniz yeni bir gelişme olsa aktarıyorum haber bülteni gibiyim 🤣

Sezon kapandı en azından burda
Bi @Yavuz Sultan Selim bide siz ikinizde felaket tellalı gibi maşallah ben medyadan kaçıyorum artık kötü bi haber duymayayım görmeyeyim diye siz foruma getiriyorsunuz olmaz ama böyle :D

Livaković

80+ Silver
Hocam yayılsa şimdiye mi kalırdı, zaten var olan bir virüsten bahsediyoruz. Bu salgın çok büyük ihtimalle sadece Pakistan ile sınırlı kalacak çünkü insandan insana değil direkt çöpten vs yayıldığı yazıyor.
Dediğiniz gibidir diyelim ozaman hocam ben sadece konusunu açıp bilgilendirme amacıyla açtım.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Livaković

80+ Silver
Bi @Yavuz Sultan Selim bide siz ikinizde felaket tellalı gibi maşallah ben medyadan kaçıyorum artık kötü bi haber duymayayım görmeyeyim diye siz foruma getiriyorsunuz olmaz ama böyle :D
Hocam virüs çıktığında ilk da foruma bakın ben doğru kaynak veririm eğer kapanma oldu diye konu gelirse o doğrudur 🤣

Top Bottom