Neler Yeni

Panda panele sahip monitör alınır mı?

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,052
İsim
Muhammet Trabzon
Bu panda panel ya da samsung panel olduğunu tam olarak nerden bakıp anlıyoruz? Genelde VA ya da IPS panel yazıyor. Bende 2000 TL civarı curved 27 inch düşünüyorum.
Araştırıyorsun, yazıyor. VA ve IPS panel türü; Panda ve Samsun gibi firmalar ise panel üreticisi. Ben şu monitörü kullanabilirsem incelemesini yapacağım burada.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Araştırıyorsun, yazıyor. VA ve IPS panel türü; Panda ve Samsun gibi firmalar ise panel üreticisi. Ben şu monitörü kullanabilirsem incelemesini yapacağım burada.
Bu monitör sistem toplamaktan da çok yoruyor. Baya araştırdım bende hala yeterli bilgi yok. AOC kaliteli bir marka ondan alacağım büyük ihtimal. Samsung VA panel olursa IPS yönelmem.

Bekliyorum incelemeni.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,487
İsim
Taha yücel
Bendede Bu var aynisin 24 inch hali ama bir sıkıntı yok gayet şık güzel performanslı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimkidemi panda panel tam anlamadim dedikleriniz ama bendede bu monitör var memnunum sıkıntı cikmadi geyet performansli akici güzel görüntü veriyor ve şık https://www.sinerji.gen.tr/aoc-24-c...ayport-freesync-curved-gaming-monitor-p-37138

Son düzenleme:

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,052
İsim
Muhammet Trabzon
Bendede Bu var aynisin 24 inch hali ama bir sıkıntı yok gayet şık güzel performanslı

Benimkidemi panda panel tam anlamadim dedikleriniz ama bendede bu monitör var memnunum sıkıntı cikmadi geyet performansli akici güzel görüntü veriyor ve şık https://www.sinerji.gen.tr/aoc-24-c...ayport-freesync-curved-gaming-monitor-p-37138
Bakayım hocam bu modele. Panel üreticisi kimmiş öğrenelim.

Bu monitör sistem toplamaktan da çok yoruyor. Baya araştırdım bende hala yeterli bilgi yok. AOC kaliteli bir marka ondan alacağım büyük ihtimal. Samsung VA panel olursa IPS yönelmem.

Bekliyorum incelemeni.
Tabii. Ufo testlerinin videosunu çekip yükleyeceğim. Tek sıkıntı, ekran kartım çok düşük seviyede. Bu yüzden Ufo testleri çok güvenilir olmayabilir. Tam bilmiyorum açıkcası.

Ekran Kartım: OEM RX 460 (2GB)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,760
Üyeler
154,464
Son üye
mkbgl
Top Bottom