Neler Yeni

Panik atak krizi geçiriyorum yardımcı olun

Merhaba 27 ocak tarihin'de el bileğimden (üstü) kedi tırmaladı damarın oradan ve baya kan aktı, kedi bana ait sahiplendim 1.5 aydır bende, sadece iç dış parazit aşıları var diğerleri yok. saldırma huyu vesaire de yok

27 Ocakta tırmaladı fakat önemsemedim, ertesi gün 28 ocakta korkmaya endişelenmeye başladım acile gittim kuduz aşısına başlandı, ilk dozu oldum aradan 20 saat sonra falan. o gün doktor gördü bir şey yok dedi

fakat bu akşam iyice panik yaptım akşam saatleriydi hafif ateşim vardı bu durumdan endişe edip acile gittim kan aldılar enfeksiyona yönlendirdi, monosit kan değerim
14 ocakta 7.1
ısırılma günü 27 ocak 8.1
29 ocak yani bugün 11.8 bunları görünce iyice panik yaptım, önemli bir şey olsa doktor salar mıydı acilden beni? ağrı kesici iğne yaptı o kadar, fakat ağrım da yoktu.
ve şu an çok endişeliyim korkudan kalbim ağrıyor panik yapıyorum uyuyamıyorum yerimde duramıyorum ne olur yardımcı olun. Ve şöyle bir şey kuduz olanlar da aşırı korku anksiyete oluyormuş bu da beni daha çok korkutuyor acaba bu yüzden mi korkuyorum yoksa normal panik mi diye çok telaşlıyım

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eren Ayaz
Bence internette yazanlara pek bakma, inanma. İnternete kalsa kanser bile çıkarsın, hiç gerek yok. Fazla düşünmemeye çalış rahat ol biraz psikolojik olduğunu düşünüyorum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence internette yazanlara pek bakma, inanma. İnternete kalsa kanser bile çıkarsın, hiç gerek yok. Fazla düşünmemeye çalış rahat ol biraz psikolojik olduğunu düşünüyorum
Hayatımda hiç panik olmadım, fakat şu an öğrendim ki çok kötüymüş. Gerçekten kontrol edemiyorsunuz belki komik gelebilir bu yazdıklarım ama psikolojik sorunlar gerçekten berbat elinde değil kafayı yiyor insan, ağlama noktasındayım resmen

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
Draq123
İlk dozu 20 saat sonra olduysan ve doktor bişe yok dediyse sıkıntı yoktur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendinizi rahatlatmak istoyorsanız böyle olmaz diyorsanız acile gidin tekrar

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,629
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kedilerde kuduz olma olasılığı milyonda bir falan diyorlardı.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Enes Altunışık
Derin nefes al, ver. Duygularını başka bir şeye odaklamaya ,başka bir şeylerle meşgul olmaya çalış. Yine de geçmezse acile git. Durumu bir doktora anlat. Hiçbir şeyin yok der ve rahatlarsın. Bende işe yaramıştı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,287
Üyeler
142,106
Son üye
TheSoRun
Top Bottom