Neler Yeni

Papara Mail'i Hatırlanmayan Hesap Kapatılabilir Mi?

YigitXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yiğit Göktaş
En az 3 sene oldu ama yanlış hatırlamıyorsam 4 sene bile olabilir yani 2019 yılı Facabook'ta para kazanma gruplarına üye idim bir kişi 20TL kazanmak isteyen yazsın dedi yazdım telefon numarası ile Papara açacakmış benim de hesabım yoktu numarayı verdim açtı ve bana 20 TL attı. Sormuştum site legal mi sorun olur mu diye evet 500 TL çekeceğim kendi hesabımın limiti doldu dedi, numara benim e-posta onun. Kimlik bilgisi falan yoktu ama şimdi ben Papara'yı arasam hesabı kapatmak istiyorum ancak Maile'e erişimim yok desem sıkıntı çıkar mı? Ceza yer miyim? Hesap kiralama olayından falan bir de hesabı kapatınca bir daha ararlar mı SMS falan gönderirler mi? Hesap anında kapanıyor mu?

Desteği aradım ve buradan yardımcı olamayacaklarını mail atmamı söylediler sizce kapatılır mı veya bir sıkıntı çıkar mı anlattığım durumdan dediğim gibi kartım falan yok sözleşmeli hesap değil.

YigitXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yiğit Göktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi tık sıkıntılı bence ileride başın agrir
Bende kararsız kaldım 3-4 sene olmuş bi şey olmaz en iyisi hiç bu konuyu açmayayım dedim papara ile ama sonra hesabı kapatıp rahat ediyim dedim umarım bir şey olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,136
Üyeler
147,479
Son üye
Batsman34
Top Bottom