Neler Yeni

Yardım param güvende ile sattığım ürün hakkında yardımınıza ihtiyacım var

En İyi Cevap
3
Hocam 28 TL komisyon ödedim, alıcı ürünü iade etti :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 40 tlden zor düşürdüm adamı zaten :D şikayet falan eder hiç uğraşamam
Bence çok yanlış yapmışsın ama neyse.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Arkadaşlar param güvende ile ps4 oyunu sattım üründe bir sorun yoktu kargo alıcıya vardıktan sonra alıcı üründe kılcal ve kalın çizikler var dedi oyuna girince kasıyo donuyo veya oyundan atıyor dedi ürünü iade etmek için kargoya gelene kadar 16 TL para ödemiş o parayı benden göndermemi istiyor ne yapmalıyım ?
alıcının şikayeti :
Lazer Gozu bozuyor Cizikler ve Makine yoruluyor Isiniyor surekli ayni Yeri okumaya calisiyor
Hiçbir şey ödemene gerek yok. Param güvende ile aldıysa zaten hizmet bedeli ve komisyonu alıcı ödemiştir. İade edecek ise kargo şubesine isterse 100km yol gitsin masrafı ona ait. Yol masrafını karşılamak zorunda değilsin ki öyle saçma şey olamaz. İade edecek ise göndersin. Gelen ürünü kontrol edersin. Gönderdiğin şekilde değilse Sahibinden müşteri hizmetlerini arayarak iadeyi kabul etmediğini ürünün gönderdiğin kondisyon da geri gelmediğini belirtebilirsin.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Yahu hocam neyin komisyonunu ödüyorsunuz siz allah aşkına?
Hocam adam başımı beynimi yedi bende ödedim yani hiç uğraşamam

Hiçbir şey ödemene gerek yok. Param güvende ile aldıysa zaten hizmet bedeli ve komisyonu alıcı ödemiştir. İade edecek ise kargo şubesine isterse 100km yol gitsin masrafı ona ait. Yol masrafını karşılamak zorunda değilsin ki öyle saçma şey olamaz. İade edecek ise göndersin. Gelen ürünü kontrol edersin. Gönderdiğin şekilde değilse Sahibinden müşteri hizmetlerini arayarak iadeyi kabul etmediğini ürünün gönderdiğin kondisyon da geri gelmediğini belirtebilirsin.
evet hocam ürün gelince kontrol edeceğim eğer benim ürünüm değil ise sahibinden ile iletişime geçeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,772
İsim
Murat Orhan
40 TL diyor alıcı arkadaşlar

sağolun hocam

yalnızca sahibinden komisyonunu ödesem olmaz mı ?

up up up up up up up
Hocam 16 tl falan ödeme işi hikaye hiç para yollamayacaksınız kargo ücretsiz gidiyor zaten ona iade edecekse para kendisinden çıkacak

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Bu arada iade edince ürünü komisyon vs. hepsi iade oluyor diye biliyorum. Alıcı sizi 28TL dolandırmış sanırım.

En İyi Cevap
3

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Toksik bir alıcı ile karşılaşıyorsanız iletişim içinde bulunmanız şart değil. Engelle. İade etmek istiyorsa etsin zaten talebi kargodan önce geliyor.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Toksik bir alıcı ile karşılaşıyorsanız iletişim içinde bulunmanız şart değil. Engelle. İade etmek istiyorsa etsin zaten talebi kargodan önce geliyor.
tamamdır hocam engellerim olmazsa

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
@SucukEkmek Hocam bu formu okudum da bilgisayarım yavaşlıyor ve ısınıyor kargo parası gerekli WPĞLANAWÇEKOĞWNAEKĞ. Şaka bir yana keşke ödemeseydiniz. Ürünü büyük ihtimal kendi ürünü ile değiştirecek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,777
Üyeler
156,672
Son üye
exilefalcon
Top Bottom