Neler Yeni

Yardım Param güvende kullanmak mantıklı mı?

Knispel

80+ Bronze
@Drsağbırakmayan @Mete Yavuz @Bayramdurmus hocalarım bu kart alınır mı sizce adam sıfırdan farksız diyor içini açıp bakım yapmış furmarkdan pek anlamıyorum

mention için sorry bu arada.
Temiz olup olmadığı furmarkta belli olmaz eğer içini açıp reballing ve fırınlama yaptıysa haberin bile olmaz en baba 1-2 ay götürür sonra kart patlar. Bunu önlemek için de kart sana geldiğinde içini açıp çipin etrafını kontrol etmen lazım eğer ısı dalgaları oluşmuşsa veya renk değişimleri varsa o kart işlem görmüştür geri yolla.

lonelyboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
.
Temiz olup olmadığı furmarkta belli olmaz eğer içini açıp reballing ve fırınlama yaptıysa haberin bile olmaz en baba 1-2 ay götürür sonra kart patlar. Bunu önlemek için de kart sana geldiğinde içini açıp çipin etrafını kontrol etmen lazım eğer ısı dalgaları oluşmuşsa veya renk değişimleri varsa o kart işlem görmüştür geri yolla.
içime kuşku düştü şimdi adam zaten 5 10 tane kart satıyor acaba fırınlıyormu

lonelyboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
.
Bunlar eski kartlar ben pek bulaşmanızı tavsiye etmem.
şu an kullandigimdan bile yeni iste hocam 1050 ti ayaga kalkip bana bagiracakmis gibi hissediyorum last of us bile bitirdim bu kartla

neyse hocam attigim kart da icini acmadan islem gordugu anlasilabilirmi? agir teste soksam falan olmaz mi, bide kartta yesil etiketler var daha once gormedim hic

Knispel

80+ Bronze
şu an kullandigimdan bile yeni iste hocam 1050 ti ayaga kalkip bana bagiracakmis gibi hissediyorum last of us bile bitirdim bu kartla

neyse hocam attigim kart da icini acmadan islem gordugu anlasilabilirmi? agir teste soksam falan olmaz mi, bide kartta yesil etiketler var daha once gormedim hic
İçini açmadan anlayamazsın. O etiketler de garanti etiketleri falan.

Knispel

80+ Bronze
onceden hic gpu acmadim da, simdi bu karti alsam 2 gun deneyebiliyorum zaten her sey belli olur heralde.
Dediğim gibi rebailling veya fırınlama görmüş kartlar 2-3 ay boyunca hiç belirti vermezler bile fakat son anda kart artık patlar o yüzden içini açman lazım çok zor bir şey değil arkadaki vidaları sökünce çıkıyor zaten.

lonelyboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
.
Dediğim gibi rebailling veya fırınlama görmüş kartlar 2-3 ay boyunca hiç belirti vermezler bile fakat son anda kart artık patlar o yüzden içini açman lazım çok zor bir şey değil arkadaki vidaları sökünce çıkıyor zaten.
öyle yapmayı düşünüyorum hocam ve sanırım tamir gördüyse çipin etrafına silikon koyuluyormuş, eğer alırsam fotoğrafını atarım foruma
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide son kez şunu sormak istiyorum hocam furmark testini 4 dakikalık yapmış 65 derece hız gözüküyor yanlış değilsem, memory %14 fan %55 diyor normal mi bu, daha uzun test yapmasını istedim

Son düzenleme:

Knispel

80+ Bronze
öyle yapmayı düşünüyorum hocam ve sanırım tamir gördüyse çipin etrafına silikon koyuluyormuş, eğer alırsam fotoğrafını atarım foruma

bide son kez şunu sormak istiyorum hocam furmark testini 4 dakikalık yapmış 65 derece hız gözüküyor yanlış değilsem, memory %14 fan %55 diyor normal mi bu, daha uzun test yapmasını istedim
Direkt olarak ss'ini atın bakayım.

lonelyboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-28 035012.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-28 035012.png
    1 MB · Hit: 11

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
2. El risk ben aldığım kartlar garantisi vardı ama aldığım parçalarda zamanına göre parası iyiydi mesela
şuan 2. El 4070 veya dengi kart aldığını düşün okadar parayı garantisiz karta vermek mantıklı gelmez ayrıca içleri kesinlikle açık değildi

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Burak
EKRAN KARTI ALMAK ŞANS İŞİ GİBİ BİR TIK ALDIKTAN SONRA SENDE PATLAYADABİLİR

PARAM GÜVENDEYLE SATMAK KÖTÜ DEĞİL AYRICA BİR ÇOK KEZ SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİM EKİPMAN VB. SORUN YAŞAMADIM

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,804
Üyeler
151,611
Son üye
rs7furkan
Top Bottom